FESTIWAL ODDECHU #2

FESTIWAL ODDECHU

W sobotę i niedzielę zobaczycie 50 marek, które znacie i lubicie z cyklicznych wydarzeń Jestem Slow w Elektrowni Powiśle. Tym razem mamy dla Was bardzo mocną selekcję twórców, których znajdziecie na poziomie -1 oraz 0. Wstęp na część targową jest bezpłatny.

Festiwal Oddechu to 3-dniowe wydarzenie mające na celu promocję pracy ze świadomym oddechem i edukację nt. roli oddechu w codziennym życiu. Festiwal Oddechu skupia w jednym miejscu wybitnych twórców autorskich metod rozwoju osobistego, certyfikowanych praktyków pracy z oddechem, ciałem i umysłem.

Na 3 poziomach industrialnej Elektrowni Powiśle przywitamy:
– 30 prelegentów, wykładowców, twórców, organizatorów przestrzeni warsztatowej
– 38 spotkań, które odmienią nasze życie, a na pewno dadzą nam garść pozytywnej energii
– 60 marek, które przygotowały na ten weekend specjalne produkty
– 36 godzin wysoko wibracyjnej energii, która wesprze nasz dobry start w Nowy Rok 2022

W trakcie 3 dni Festiwalu w programie SCENY GŁÓWNEJ znajdą się m.in.: Ceremonia Kakao, napoju, którym był bogactwem i tradycją Majów. Podczas uroczystego otwarcia Festiwalu połączymy celebrację kakao z dźwiękami i głęboką medytacją prowadzoną przez Rimę Sadurską – Siostrę Ptaków. Didżejski set będzie towarzyszyć nam podczas głębokiej sesji oddechowej Satori Session: PSYCHEDELIC BREATH®, którą poprowadzi Malwina Kośka. Nie zabraknie śmiechu i dobrej zabawy w wersji terapeutycznej. Piotr Bielski zabiera nas w podróż – 108 minut blasku w oczach i zachwytu nad istotą bycia w tu i teraz. Celestyna Osiak zaprasza nas do wejścia w Nowy Rok w przyjaznej i wspierającej relacji z naszą Duszą. Brzmi zaskakująco? To najważniejszy partner w naszym życiu, prawdziwie na zawsze. Festiwal Oddechu dba kompleksowo o wszystkie aspekty naszego dobrostanu. Nie zabraknie spotkań poświęconych pracy z ciałem takich jak Joga, autorska metoda ćwiczeń i masażu ciała i twarzy Facegroovin’, Body Movement prowadzony przez Kasię Bigos czy Ciałopozytywność w pięknym prowadzeniu Oliwi Misztur. 

Partnerem Festiwalu Oddechu #2 jest Fundacja Małgosi Braunek Bądź, która przygotowała 3 specjalne panele prowadzone przez Orinę Krajewską, Elżbietę Dudzińską oraz Asię Jakubowicz.


W ramach współpracy partnerskiej z platformą www.jestemslow.pl podczas Festiwau Ooddechu spotkamy również wyselekcjonowaną grupę 60 wystawców oferujących przedmioty, biżuterię, dodatki i usługi wspierające nas w relaksacji, praktykach medytacyjnych i oddechowych. 

Wszystkie marki możecie obejrzeć tutaj:

Przedsprzedaż biletów na wydarzenia odbywające się w ramach Festiwalu Oddechu #2 już trwa na platformie Jestem Slow (https://jestemslow.pl/wydarzenia/festiwaloddechu).

Każde wydarzenie ma limitowaną liczbę uczestników, warto zaplanować weekend 21-23 stycznia z wyprzedzeniem i już dzisiaj zajrzeć do bogatego programu wydarzeń podczas Festiwalu Oddechu #2.

Organizacja: Fundacja Grupy Slow na rzecz rozwoju i promocji trendu slow w Polsce oraz Slow Sp. z o.o.
Partner strategiczny: Elektrownia Powiśle
Partner wydarzenia: Fundacja Małgosi Braunek Bądź
Partner SCENY KIDS: Sensorysie
Miejsce: Warszawa, Elektrownia Powiśle (poziom -1, +3 i +4)
Termin: 21-23 stycznia 2022 r.

Social media:

Wydarzenie na Facebook: Festiwal Oddechu #2
fb.com/JestemSlow
instagram.com/JestemSlow
……………………………………………………………………………………………..
Osoby do kontaktu: 
SCENA GŁÓWNA: Iza Miłosz, 608 383 668  iza@grupaslow.pl
SCENA KIDS: Gosia Bacińska, 601 611 651, info@fundacjagrupyslow.pl 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.