FESTIWAL ODDECHU #2

FESTIWAL ODDECHU
UDOSTĘPNIJ

Festiwal Oddechu to 3-dniowe wydarzenie mające na celu promocję pracy ze świadomym oddechem i edukację nt. roli oddechu w codziennym życiu. Festiwal Oddechu skupia w jednym miejscu wybitnych twórców autorskich metod rozwoju osobistego, certyfikowanych praktyków pracy z oddechem, ciałem i umysłem. Druga edycja Festiwalu Oddechu to SCENA GŁÓWNA, czyli przestrzeń do pracy dla dorosłych oraz osobna, dedykowana dzieciom SCENA KIDS. 

Tematem przewodnim Festiwalu jest oddech, czyli najważniejsza, życiodajna czynność człowieka. Oddech oddziałuje na ciało, umysł, emocje i duszę. Posiada moc transformacji.
To nieświadoma czynność wykonywana automatycznie. Jednak uświadomiony oddech staje się narzędziem do pracy z ciałem, umysłem i emocjami. Może być lekarstwem i wsparciem w trudnych sytuacjach.

Misją Festiwalu Oddechu jest zaprezentowanie szerokiego wachlarza metod wsparcia oraz holistycznego, naturalnego dbania o zdrowie fizyczne i psychiczne. Rozwoju i życia w harmonii. Festiwal Oddechu łączy pokazy technik praktycznych z wykładami i prelekcjami.

Szczegółowy program wydarzenia:  https://jestemslow.pl/wydarzenia/festiwaloddechu

Druga edycja Festiwalu Oddechu zaprasza uczestników do jeszcze głębszego spotkania z własną obecnością oraz przyjrzenia się kolejnym możliwościom, które przynosi nam dzisiejszy świat.

Na 3 poziomach industrialnej Elektrowni Powiśle przywitamy:
– 30 prelegentów, wykładowców, twórców, organizatorów przestrzeni warsztatowej
– 38 spotkań, które odmienią nasze życie, a na pewno dadzą nam garść pozytywnej energii
– 60 marek, które przygotowały na ten weekend specjalne produkty
– 36 godzin wysoko wibracyjnej energii, która wesprze nasz dobry start w Nowy Rok 2022

W trakcie 3 dni Festiwalu w programie SCENY GŁÓWNEJ znajdą się m.in.: Ceremonia Kakao, napoju, którym był bogactwem i tradycją Majów. Podczas uroczystego otwarcia Festiwalu połączymy celebrację kakao z dźwiękami i głęboką medytacją prowadzoną przez Rimę Sadurską – Siostrę Ptaków. Didżejski set będzie towarzyszyć nam podczas głębokiej sesji oddechowej Satori Session: PSYCHEDELIC BREATH®, którą poprowadzi Malwina Kośka. Nie zabraknie śmiechu i dobrej zabawy w wersji terapeutycznej. Piotr Bielski zabiera nas w podróż – 108 minut blasku w oczach i zachwytu nad istotą bycia w tu i teraz. Celestyna Osiak zaprasza nas do wejścia w Nowy Rok w przyjaznej i wspierającej relacji z naszą Duszą. Brzmi zaskakująco? To najważniejszy partner w naszym życiu, prawdziwie na zawsze 🙂 Festiwal Oddechu dba kompleksowo o wszystkie aspekty naszego dobrostanu. Nie zabraknie spotkań poświęconych pracy z ciałem takich jak Joga, autorska metoda ćwiczeń i masażu ciała i twarzy Facegroovin’, Body Movement prowadzony przez Kasię Bigos czy Ciałopozytywność w pięknym prowadzeniu Oliwi Misztur. 

Partnerem Festiwalu Oddechu #2 jest Fundacja Małgosi Braunek Bądź, która przygotowała 3 specjalne panele prowadzone przez Orinę Krajewską, Elżbietę Dudzińską oraz Asię Jakubowicz.

Sukces pierwszej edycji Festiwalu Oddechu zainspirował organizatorów do szerzenia wiedzy i dostępności praktyk aktywujących nasz dobrostan również dla dzieci i młodzieży. W drugiej edycji stworzyliśmy więc SCENĘ KIDS – wyjątkowy program wydarzeń zaprojektowany specjalnie z myślą o i dla dzieci!

SCENA KIDS to miejsce spotkań z różnymi praktykami i technikami łączącymi pracę z ciałem, emocjami i psychiką. To program kameralnych warsztatów i zajęć, które pomagają dzieciom w wyciszeniu i relaksacji, wzmocnieniu odporności, znalezieniu równowagi wewnętrznej i poczucia szczęścia. To wreszcie przestrzeń na fizyczny i emocjonalny oddech. 

W ramach SCENY KIDS zapraszamy dzieci w każdym wieku do zbudowania uważności na to, co istotne tu i teraz, chwilowego zatrzymania się w pędzie codzienności i natłoku obowiązków, zwrócenia się ku sobie, otaczania siebie życzliwością i zrozumieniem. W programie wydarzenia znajdziesz m.in. teatr dźwięku i warsztaty medytacyjne, kąpiele w dźwiękach mis i gongów, naukę narzędzi służących odprężeniu i zminimalizowaniu stresu, zajęcia z jogi i pranajamy, jogę śmiechu, mindfulness, warsztaty bliskości w ruchu oraz techniki masażu relaksacyjnego, metody Shantala i sesji Access BARS®.

W programie wydarzenia znajdziesz m.in. teatr dźwięku i warsztaty medytacyjne, kąpiele w dźwiękach mis i gongów, naukę narzędzi służących odprężeniu i zminimalizowaniu stresu, zajęcia z jogi i pranajamy, jogi śmiechu, mindfulness, warsztaty bliskości w ruchu oraz techniki masażu relaksacyjnego, metody Shantala i pokaz sesji Access BARS®.
 
SCENA KIDS to:

  • 20 różnorodnych spotkań i warsztatów dedykowanych dzieciom w różnym wieku
  • 15 zaproszonych prelegentów, szkoleniowców, trenerów
  • 20 wyjątkowych godzin wspierających dobrostan najmłodszego pokolenia
  • pierwsza tego typu w Polsce holistyczna oferta zajęć praktycznych dla dzieci odnosząca się do tematyki świadomego oddechu

Szczegółowy program wydarzenia:  https://jestemslow.pl/wydarzenia/festiwaloddechu


Partnerem SCENY KIDS są Sensorysie – sensoryczna sala zabaw dla dzieci.  

W ramach współpracy partnerskiej z platformą www.jestemslow.pl podczas Festiwau Ooddechu spotkamy również wyselekcjonowaną grupę 60 wystawców oferujących przedmioty, biżuterię, dodatki i usługi wspierające nas w relaksacji, praktykach medytacyjnych i oddechowych. 

Przedsprzedaż biletów na wydarzenia odbywające się w ramach Festiwalu Oddechu #2 już trwa na platformie Jestem Slow (https://jestemslow.pl/wydarzenia/festiwaloddechu).

Każde wydarzenie ma limitowaną liczbę uczestników, warto zaplanować weekend 21-23 stycznia z wyprzedzeniem i już dzisiaj zajrzeć do bogatego programu wydarzeń podczas Festiwalu Oddechu #2.

Organizacja: Fundacja Grupy Slow na rzecz rozwoju i promocji trendu slow w Polsce oraz Slow Sp. z o.o.
Partner strategiczny: Elektrownia Powiśle
Partner wydarzenia: Fundacja Małgosi Braunek Bądź
Partner SCENY KIDS: Sensorysie
Miejsce: Warszawa, Elektrownia Powiśle (poziom -1, +3 i +4)
Termin: 21-23 stycznia 2022 r.

Social media:

Wydarzenie na Facebook: Festiwal Oddechu #2
fb.com/JestemSlow
instagram.com/JestemSlow
……………………………………………………………………………………………..
Osoby do kontaktu: 
SCENA GŁÓWNA: Iza Miłosz, 608 383 668  iza@grupaslow.pl
SCENA KIDS: Gosia Bacińska, 601 611 651, info@fundacjagrupyslow.pl 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.