Festiwal LEGO

Festiwal Lego.

Firma LEGO Polska zaprasza dzieci i rodziców na wielki, bezpłatny, weekendowy event „Festiwal LEGO. Stwórz własne miasto”, gdzie oprócz zabawy setkami tysięcy ulubionych klocków, na fanów czeka naturalnej wielkości model Porsche 911 GT3 RS w całości zbudowany z klocków LEGO! Festiwal LEGO odbędzie w dniach 25-26 marca w Centrum Handlowym Galeria Mokotów w Warszawie.

PRZYJDŹ I ZOBACZ…
NATURALNEJ WIELKOŚCI PORSCHE 911 GT3 RS Z KLOCKÓW LEGO!

Porsche 911 GT3 RS to jeden z modeli Porsche z legendarnej rodziny 911; najdoskonalsze połączenie sztuki inżynierii i nowoczesnego designu. W 2016 roku na rynku pojawił się ekskluzywny zestaw LEGO® Technic Porsche 911 GT3 RS, stworzony w ścisłej współpracy z Porsche AG w oparciu o projekt prawdziwego samochodu, odwzorowujący w najdrobniejszych szczegółach kultowe, sportowe auto.
W weekend 25-26 marca w Galerii Mokotów w Warszawie fani klocków LEGO i miłośnicy motoryzacji będą mogli podziwiać klockowy model Porsche 911 GT3 RS, zbudowany w skali niemal 1:1. Pojazd ma 1,3 m wysokości, 1,72 m szerokości, 3,5 m długości i waży 610 kg. Będzie dostępny dla publiczności do 2 kwietnia.

Podczas eventu dzieci będą mogły także bawić się bez końca w dwóch strefach: „LEGO Miasteczko City” i „LEGO Miasteczko Heartlake”, nawiązujących tematycznie do dwóch popularnych serii – LEGO City i LEGO Friends. Z LEGO City dzieci mogą zostać bohaterami z realnego świata: strażakiem, policjantem, pilotem lub badaczem aktywnych wulkanów. Z kolei fani przyjaciółek z Heartlake z serii LEGO Friends mogą przyłączyć się do ich paczki i dzielić wspólne zainteresowania: muzykę, taniec, sport, naukę i miłość do zwierząt lub bawić się w dom.

Podczas imprezy odwiedzającym zostaną udostępnione setki tysięcy różnorodnych, kolorowych klocków LEGO, z których będą mogli skonstruować wszystko, co podpowie im wyobraźnia. Swoimi autorskimi budowlami zapełnią makiety miasteczek, tworząc w ten sposób wymarzone miejsce do zabawy i pokazując swój dziecięcy świat. Dodatkowo, aby pobudzać i rozwijać kreatywność dzieci, co godzinę podczas wszystkich eventów będą odbywać się konkursy, w których zadaniem będzie tworzenie konstrukcji na zadany temat np. muzyka, radość, siła, ekspedycja, sen, przyjaźń, odwaga, bezpieczeństwo, przestrzeń, wynalazek i wiele innych. Najciekawsze autorskie prace zostaną nagrodzone atrakcyjnymi nagrodami od LEGO Polska.

Dla najmłodszych budowniczych w wieku od 1,5 do 5 lat będą przeznaczony sektor LEGO DUPLO. W „basenie” wypełnionym klockami LEGO DUPLO oraz na stoliczkach do zabawy maluchy będą układać swoje pierwsze budowle, a rodzice będą mogli uczestniczyć w bezpłatnych warsztatach edukacyjnych rekomendowanych przez Małgorzatę Ohme, znaną psycholożkę dziecięcą i rodzinną. Podczas zajęć dowiedzą się, jak poprzez zabawę klockami LEGO DUPLO wspierać już od najmłodszych lat wszechstronny rozwój swoich dzieci: motoryczny, emocjonalny i społeczny, wzmacniając przy tym ich kreatywność i wiarę we własne siły.

Więcej informacji: www.LEGO.pl, www.facebook.com/LEGO

25-26 marca, godz. 11:00-19:00
Centrum Handlowym Galeria Mokotów

źródło: materiały organizatora

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.