Festiwal Edukacji Międzynarodowej – EEF 2017

Festiwal Edukacji Międzynarodowej – EEF 2017.

Na jeden dzień przekształcamy gmach Domu Braci Jabłkowskich w prawdziwą świątynię globalnych możliwości! Tym razem patrzymy na to jakie ścieżki edukacji dadzą wam suckes w biznesie, nowych technologiach i na rynkach przyszłośći. EEF 2017 to pierwszy dzień jaki zainwestujesz w swoją przyszłą karierę! #notforbot – czyli jakie kierunki studiów i zawody wybrać aby być zawodowo odpornym na robotyzację i automatyzację – aby cieszyć się wolnością i spełnieniem w zawodzie przyszłości! Najlepiej za granicą!

Spotkasz tu przedstawicieli kilkudziesięciu zagranicznych szkół i uczelni, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania związane z kierunkami i warunkami podjęcia nauki w UK, USA, Holandii i Danii a także wielu innych państwach. 

Będziesz miał okazję spotkać się z absolwentami zagranicznych uczelni i wypytać o wszystko, co Cię interesuje.
Będziemy też my, gotowi rozwiać wszelkie obawy i wątpliwości nie tylko Twoje, ale też Twoich rodziców. Przyjdźcie razem! W specjalnie dla nich przygotowanej strefie będą mogli spokojnie usiąść i dowiedzieć się wszystkiego na temat bezpieczeństwa wyjazdów zagranicznych i finansowania nauki.

Co roku festiwal nabiera rozmachu, ale tym razem mamy jeszcze ciekawsze pomysły.

Będą strefy tematyczne, dużo informacji , inspiracji, będzie muzyka i będą niespodzianki.
Zobaczysz twarze, które znasz z YouTube’a, będzie okazja przybić piątkę Rafałowi Masnemu i całej ekipie Nieprzygotowanych!
Szykujemy też mnóstwo innych atrakcji, o których będziemy informować na bieżąco.

Berlin, Londyn, Dubaj, San Francisco – to tylko niektóre z miejsc, gdzie możesz zakotwiczyć dzięki Elab. 

Nie jesteś pewien, jaki kierunek wybrać i na jaki kraj się zdecydować? Nie wiesz skąd wziąć pieniądze na wyjazd i jak załatwić formalności? Nie masz wsparcia finansowego?
Jak się w ogóle za to zabrać? EEF to wydarzenie dla wszystkich szukających inspiracji, ogromnej dawki motywacji i odpowiedzi na nurtujące Was pytania. Także dla was drodzy Rodzice!

23 września 2017, godz. 10:00-19:00

Dom Braci Jabłkowskich ul. Bracka 25

Wstęp wolny

http://eef-elabfundacja.pl/

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.