Factory kocha fitness: Trening z Katarzyną Kępką i Szymonem Gasiem

Factory kocha fitness: Trening z Katarzyną Kępką i Szymonem Gasiem

 Jak być fit, a jednocześnie korzystać z pięknej pogody? W dniach 23 i 30 lipca 2016 roku, Outlet FACTORY Annopol przygotował cykl treningów na świeżym powietrzu z Katarzyną Kępką i Szymonem Gasiem –założycielami Centrum Treningu Funkcjonalnego Gym Break Center.

Podczas treningów na terenie outlet FACTORY Annopol prowadzący – Katarzyna Kępka i Szymon Gaś będą zarażać swoją pasją do treningu funkcjonalnego i zachęcać do uprawiania sportu na łonie natury. Instruktorzy zaprezentują nam ćwiczenia modelujące wszystkie partie ciała, nie zabraknie też w nich elementów dla kobiet w ciąży.

Treningi na świeżym powietrzu to połączenie przyjemnego z pożytecznym – możemy korzystać z letniej pogody, a przy tym zrobić coś dobrego dla naszego ciała. Poprzez cykl zajęć z Katarzyną i Szymonem, FACTORY Annopol chce obudzić motywację w mieszkańcach okolicy i pokazać im jak wiele radości można czerpać z ćwiczeń na zewnątrz. W tym celu zaaranżowało na swoim terenie specjalną strefę. Po skończonych ćwiczeniach będzie można tam również nabrać sił – na każdego czekają zimne napoje i wygodne siedziska.

To jednak nie koniec atrakcji, jakie przygotował outlet FACTORY Annopol. Katarzyna Kępka i Szymon Gaś będą bowiem także dzielić się z klientami swoją wiedzą jak być fit. Ich porady można będzie śledzić w newsletterze i social media FACTORY Annopol. Poza podpowiedziami trenerów, na Facebooku i Instagramie pojawiać się będą również inspirujące stylizacje sportowe dla kobiet i mężczyzn, przygotowane przez stylistę dla trzech dyscyplin: rower, bieganie i street workuot.

Wszystkie ich elementy dostępne są w ofercie FACTORY Annopol.

Miejsce: FACTORY Annopol ul. Annopol 2, Warszawa
Wydarzenie odbędzie się godzinach 12:00-16:00.

GYM BREAK na FB – strona Organizatora – Odnośnik do wydarzenia

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.