EKO targ PLONOTEKA w Elektrowni Powiśle

Eko targ PLONOTEKA w Elektrowni Powiśle.

100% eko plonów w zdrowych cenach! – eko targ PLONOTEKA czeka nas Was w każdą sobotę w Elektrowni Powiśle.

Kilkaset produktów od certyfikowanych producentów żywności ekologicznej, 100% polskich dostawców, bez GMO – to wszystko czeka na Was na eko targu PLONOTEKA, który odbywa się w każdą sobotę w Elektrowni Powiśle.

Eko targ PLONOTEKA to odpowiedź na potrzeby wszystkich tych, którzy cenią sobie najwyższą jakość, świeżość i szeroki wybór certyfikowanych produktów, pochodzących z ekologicznych upraw. Projekt PLONOTEKA dedykowany jest promocji i ułatwieniu dostępu do certyfikowanej żywności ekologicznej od lokalnych dostawców. Dzięki temu klienci targu mogą kupić wysokiej jakości produkty w atrakcyjnych cenach.

Eko targ PLONOTEKA odbywa się w każdą sobotę od 9:00 do 15:00 w Elektrowni Powiśle (ul. Zajęcza 4). W trakcie wydarzenia klienci mogą zakupić kilkaset produktów bezpośrednio od polskich producentów i rolników, a także skorzystać z promocji i degustacji. W ofercie targu znajdują się m. in.: miody prosto z pasieki, warzywa, owoce, pieczywo, sery krowie i kozie oraz wiele innych ekologicznych produktów. Na wszystkich klientów czeka także darmowy parking. Płatność odbywa się tylko gotówką.

Eko targ PLONOTEKA odbędzie się w wyjątkowym miejscu – Elektrowni Powiśle. To projekt, który w sercu warszawskiego Powiśla łączy historię z nowoczesnością. Elektrownia Powiśle to miejsce, w którym klienci już wkrótce znajdą unikatowe marki modowe, pop-up i concept store’y, jakich dotąd w Polsce jeszcze nie było, restauracje serwujące kuchnię z wielu zakątków świata oraz pierwszy w Polsce innowacyjny koncept Beauty Hall. Będą mogli także doświadczyć niezapomnianych emocji i wrażeń podczas licznych wydarzeń organizowanych w przestrzeni Elektrowni.
Zapraszamy do Elektrowni Powiśle na eko targ PLONOTEKA!

Eko targ PLONOTEKA
Kiedy: w każdą sobotę od 9:00 do 15:00
Gdzie: w Elektrowni Powiśle, ul. Zajęcza 4

FB-klik


Informacje o inwestorze (Tristan Capital Partners) i deweloperze (White Star Real Estate):
Tristan Capital Partners to kontrolowany przez kadrę zarządzającą butik inwestycyjny specjalizujący się w realizacji strategii inwestycyjnych w nieruchomości komercyjne na terenie całej Europy. Ogólnoeuropejskie fundusze nieruchomości Tristana obejmują strategie o różnym stopniu ryzyka (core-plus, value-added/opportunistic), których łączna wartość aktywów przekracza 10 miliardów euro. Tristan zarządza portfelem inwestycyjnym dla funduszy typu core-plus takich jak Curzon Capital Partners III, Curzon Capital Partners IV, Curzon Capital Partners 5 LL, oraz dla prywatnych funduszy inwestycyjnych European Property Investors, LP, European Property Investors Special Opportunities, LP, European Property Investors Special Opportunities 3, LP i European Property Investors Special Opportunities 4 LP oraz European Property Investors Special Opportunities

5 LP. Siedziba główna Tristana znajduje się w Londynie, a biura w Luksemburgu, Mediolanie, Paryżu, Sztokholmie, Frankfurcie, Madrycie i Warszawie.

White Star Real Estate jest znaną, międzynarodową firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości, która zrealizowała łącznie ponad 50 wysokiej jakości projektów komercyjnych i mieszkaniowych. Wśród nich znaczącą część stanowi grupa prestiżowych budynków biurowych, a pozostałe inwestycje to magazyny, centra handlowe oraz osiedla domków jednorodzinnych i mieszkań. White Star Real Estate jest także doświadczonym zarządcą nieruchomości i częścią White Star Group, zajmującej się szeroko pojętymi nieruchomościami. White Star Group jest spółką holdingową założoną w celu realizacji usług związanych z zarządzaniem nieruchomościami oraz inwestowaniem w nieruchomości i private equity, głównie w Europie Środkowej i Wschodniej.

Kontakt do biura prasowego:
SPARK Communication
Izabela Wójtowicz
izabela.wojtowicz@sparkcom.pl
+48 604 432 265

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.