Dzień Otwarty GPW

Dzień Otwarty GPW.

Reklama
Reklama

Zapraszamy do wspólnego spędzenia najbliższej soboty, 21 kwietnia 2018 roku na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie podczas Dnia Otwartego GPW. Dzień Otwarty GPW skierowany do wszystkich, którzy chcą wiedzieć więcej o giełdzie i rynku kapitałowym. Znając wartość edukacji w zakresie ekonomii i inwestowania, GPW przygotowała szereg niespodzianek dla rodzin z dziećmi. Dzięki przygotowanym atrakcjom wszyscy, nawet najmłodsi, będą mieli okazję zapoznać się z zasadami funkcjonowania rynku kapitałowego.

Dzień Otwarty to czas, kiedy zapraszamy do siebie wszystkich, którzy chcą miło spędzić kwietniową sobotę i dowiedzieć się więcej o giełdzie i rynku kapitałowym. Znając wartość edukacji w zakresie ekonomii i inwestowania, przygotowaliśmy szereg niespodzianek dla rodzin z dziećmi, studentów i każdego, kto chce zobaczyć giełdę od kuchni. Dzięki zaplanowanym atrakcjom wszyscy goście, również ci najmłodsi, będą mieli okazję zapoznać się z zasadami funkcjonowania rynku kapitałowego, a nawet…wziąć udział w wyjątkowej debacie z prezesem GPW, Markiem Dietlem.

Program Dnia_Dzień Otwarty – klik 

Reklama
Reklama

Dla inwestorów początkujących i zaawansowanych, ale też dla rodzin z dziećmi, studentów i każdego kto chce spróbować sił na giełdzie, albo chociaż zobaczyć ją „od kuchni”.

Szczegółowy program i rejestracja – http://gieldapelnawartosci.pl/dzien-otwarty-gpw/

Miejsce: Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie ul. Książeca 4

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.