Dmuchańce wodne – jaki model wybrać?

Dmuchańce wodne

Czy beztroska zabawa w wodzie może być jeszcze lepsza? Tak! Wystarczy tylko wyposażyć rekreacyjny zbiornik wodny w różnego rodzaju dmuchańce. Kolorowe zjeżdżalnie, efektowne skakańce, a może dostarczające mnóstwa wrażeń tory skimboardowe? Mamy dla Ciebie garść propozycji, z których z pewnością uda Ci się wybrać coś dla siebie i swojej firmy. Sprawdź, jak zaaranżować zbiornik z pomocą dmuchańców.

Dmuchane zjeżdżalnie wodne — absolutna klasyka, którą uwielbiają najmłodsi!

Które dziecko nie lubi radosnej zabawy na dmuchanych atrakcjach? Wesołe skakanie na miękkim podłożu dostarcza niezapomnianych wrażeń i powala się rozerwać podczas imprezy plenerowej lub pobytu nad morzem czy jeziorem. Najpopularniejszą formą tych atrakcji są dmuchane zjeżdżalnie, na których bawią się dzieci w różnym wieku. Dmuchańce w wersji wodnej osadzane są na powierzchni zbiornika tak, by maluchy chcące wziąć udział w zabawie miały do nich łatwy dostęp i mogły bezpiecznie korzystać z tej formy wodnej rozrywki.

Dmuchane zjeżdżalnie wodne występują w wielu kształtach i kolorach — wybierz taki model, który będzie prezentować się naprawdę efektownie! Doskonale sprawdzą się na przykład egzemplarze tematyczne, czyli wyposażone w różnorodne ozdoby nawiązujące do określonego motywu. Tematyka dmuchańców dotyczyć może rozmaitych elementów świata dziecięcej wyobraźni — podmorskich głębin, życia mieszkańców lasu lub opowieści o piratach. Dmuchańce wodne w takiej formie z pewnością oczarują niejednego malca! Tego rodzaju modele znajdziesz na przykład w ofercie firmy GunGan, wrocławskiego producenta dmuchanych atrakcji.

Dmuchane parki wodne — niezwykła atrakcja dla dzieci

Dzieci uwielbiają zabawę w parkach wodnych — to przyjazne otoczenie jest miejscem, w którym można bawić się na wiele sposobów. A gdyby tak połączyć zbiornik wodny, w którym dzieci mogą radośnie i bezpiecznie się pluskać, z kolorową dmuchaną atrakcją? Producenci dmuchańców wychodzą naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających maluchów i proponują ogromne, złożone i bajecznie kolorowe atrakcje, czyli dmuchane miasteczka wodne dla dzieci.

Trudno wyobrazić sobie lepsze środowisko do beztroskiej zabawy. Jeden taki dmuchaniec to kilka atrakcji w jednym. Wystarczy wybrać jeden model dmuchanego placu zabaw, by wpisać się w gusta niemal każdego dziecka. Małe i duże zjeżdżalnie, schodki, skakańce, baseny — tego modelu dmuchańców nie sposób nie pokochać! Atrakcje tego typu w niezwykle bajecznych, tematycznych wydaniach znajdziesz na przykład w ofercie sklepu GunGan.

Tory skimboardowe — emocje, którym nie sposób się oprzeć!

Jeśli poszukujesz atrakcji, na których świetnie bawić będą się również dorośli oraz młodzież, rozważ wprowadzenie w przestrzeń zabawy długiego toru skimboardowego. Atrakcja ta pozwala uczestnikom bawić się, ślizgając się na powierzchni wody za pomocą desek do skimboardingu. Szybki zjazd po torze może dostarczyć ogromnych emocji i pozwoli gościom przetestować swoją koordynację oraz zwinność.

/artykuł sponsorowany/

Reklama