David Broza w Amfiteatrze Łazienek Królewskich

David Broza w Amfiteatrze Łazienek Królewskich.

W niedzielę, 26 sierpnia 2018 roku w ramach 15. edycji Festiwalu Kultury Żydowskiej Festiwal Singera David Broza zagra solowy koncert w Amfiteatrze Łazienek Królewskich w Warszawie.

Albumy Davida Brozy wielokrotnie uzyskały w Izraelu status platynowej płyty. Wykonuje on utwory po hebrajsku, hiszpańsku, angielsku i arabsku. Zasłynął z inicjatyw artystycznych na rzecz pokoju, występując z palestyńskimi muzykami, m.in. Mirą Awad i raperem Muhammadem Mughrabim. Broza jest również Ambasadorem Dobrej Woli UNICEF. W sierpniu i wrześniu 2018 odbędzie kolejne tournee po Stanach Zjednoczonych.

Pierwszy koncert Davida Brozy w Polsce odbywa się dzięki partnerstwu z Ambasadą Izraela, Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie oraz siecią Elnet i został wpisany do kalendarza obchodów 70. rocznicy powstania Państwa Izrael.

Festiwal Warszawa Singera jak co roku prezentuje gwiazdy i początkujących artystów. W jubileuszowej edycji, na którą złoży się ponad 200 imprez wystąpi 250 wykonawców z całego świata w programie inspirowanym tradycją i współczesną kulturą żydowską.

26 sierpnia 2018, godz. 17:00

Amfiteatr Łazienek Królewskich

https://www.facebook.com/events/2076021979139413/

 Lokalizacja ?goo.gl/maps/uncSX66B2L72

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.