Darmowy stok narciarski Warszawa Ferie 2018

Darmowy stok narciarski Warszawa Ferie 2018.

W okresie ferii zimowych w Ośrodku Szczęśliwice organizowana będzie Akcja „Zima w mieście 2018”.

Akcja realizowana będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00-14:00 w okresie od 15.01 do 26.01. 2018 roku. W ramach akcji dzieci oraz młodzież do lat 18 otrzymają bezpłatne bilet wstępu na stok zjazdowy w ww. terminach.

PODSTAWOWE ZASADY UCZESTNICTWA W AKCJI „ZIMA W MIEŚCIE” DLA OSÓB INDYWIDUALNYCH:

1. Warunkiem otrzymania bezpłatnego biletu wstępu jest okazanie ważnej legitymacji szkolnej.
2. Osoby indywidualne nie są objęte wcześniejszymi zapisami i mogą odebrać bezpłatny bilet w każdym momencie trwania akcji.
3. Osoba indywidualna może przyłączyć się do ćwiczącej lub uczestniczącej w innych zajęciach grupy zorganizowanej po wcześniejszym zgłoszeniu się do instruktora / lektora / opiekuna prowadzącego zajęcia.
4. Osoba indywidualna powinna posiadać własny lub wypożyczony sprzęt narciarski lub snowbordowy.
5. Uczestnicy indywidualni zobowiązani są przedstawić zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do udziału w zajęciach sportowo-rekreacyjnych na stoku narciarskim lub złożyć oświadczenie o zdolności do udziału w tych zajęciach podpisane przez rodziców lub opiekunów prawnych – gotowe druki znajdują się w kasie ośrodka

UWAGA! Bilet wstępu na stok i wyciągi narciarskie nie obejmuje zajęć indywidualnych i opieki instruktorskiej podczas trwania akcji lub pobrać tu :
https://aktywnawarszawa.waw.pl/…/7c7ccafc3d8c68ec7803ac1f51…

PODSTAWOWE ZASADY UCZESTNICTWA W AKCJI „ZIMA W MIEŚCIE” DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH – ZAJĘCIA NARCIARSKIE:

1. Grupa zorganizowana powinna liczyć minimum 10 osób.
2. Grupa wpisana w harmonogram akcji zobowiązana jest zgłosić się do instruktorów prowadzących minimum 15 minut przed rozpoczęciem.
3. Grupa musi znajdować się pod opieką wychowawcy lub opiekuna.
4. Grupa musi być wpisana w harmonogram zajęć Akcji „Zima w mieście 2018”
5. Opiekun grupy zorganizowanej ma obowiązek pozostawienia w kasie ośrodka przed rozpoczęciem zajęć imiennej listy uczestników zajęć wraz z danymi imiennymi opiekunów.
6. Opiekun grupy składa pisemne oświadczenie, że do uczestnictwa w zajęciach dopuszczane są wyłącznie osoby posiadające oświadczenie o braku przeciwwskazań do udziału w tych zajęciach lub które złożyły podpisane własnoręcznie, a w przypadku osób niepełnoletnich przez przedstawiciela ustawowego, oświadczenie o zdolności do udziału w zajęciach – gotowe druki znajdują się w kasie ośrodka lub pobrać tu :
https://aktywnawarszawa.waw.pl/…/6e1dfdc54ab7d9b82a1c5f8256…

PODSTAWOWE ZASADY UCZESTNICTWA W AKCJI „ZIMA W MIEŚCIE” DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH – JĘZYK ANGIELSKI Z AKKADEMUS ENGLISH SCHOOL (od poniedziałku do czwartku):
Grupa zorganizowana powinna liczyć minimum 5 osób maksymalnie 15 osób.
1. Grupa wpisana w harmonogram akcji zobowiązana jest zgłosić się do lektorów prowadzących zajęcia na minimum 10 minut przed rozpoczęciem.
2. Grupa musi znajdować się pod opieką wychowawcy lub opiekuna.
3. Grupa musi być wpisana w harmonogram zajęć Akcji „Zima w mieście 2018”
4. Przed rozpoczęciem zajęć opiekun grupy zorganizowanej ma obowiązek pozostawienia u lektora prowadzącego imienną listę uczestników wraz z danymi opiekunów.
5. Opiekun grupy składa pisemne oświadczenie, że do uczestnictwa w zajęciach dopuszczane są wyłącznie osoby posiadające oświadczenie o braku przeciwwskazań do udziału w tych zajęciach lub które złożyły podpisane własnoręcznie, a w przypadku osób niepełnoletnich przez przedstawiciela ustawowego, oświadczenie o zdolności do udziału w zajęciach – gotowe druki znajdują się w kasie ośrodka lub pobrać tu :
https://aktywnawarszawa.waw.pl/…/6e1dfdc54ab7d9b82a1c5f8256…

UWAGA ! Zapisy dla grup zorganizowanych prowadzimy od 4 stycznia w godzinach 11:00 – 16:00 pod numerem telefonu: tel. (22) 16 27 300 lub (22)16 27 306, (22) 16 27 308

Koordynatorem Akcji z ramienia SCS AKTYWNA WARSZAWA jest Pan Marcin Zahorowicz

źródło: Górka Szcześliwicka – klik

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.