Cykl koncertów Sounds of Art – Il Carnevale Barocco 2

Muzeum Narodowe w Warszawie i Fundacja Lakmé-Art zapraszają na kolejne spotkanie z muzyką klasyczną w cyklu Sounds of Art. Nowy rok rozpoczniemy karnawałowym koncertem Il Carnevale Barocco 2, który jest kontynuacją cieszącej się ogromnym zainteresowaniem publiczności zeszłorocznej edycji karnawałowego koncertu. Il Carnevale Barocco to moc zabawy, tańca, żartu i karnawałowego, muzycznego szaleństwa. Muzyka mistrzów baroku – Vivaldiego, Haendla, Hassego, Boccheriniego, Purcella.

W programie wirtuozowskie arie, żartobliwe duety, taneczne rytmy, piękne głosy solistów: Sylwii Krzysiek (sopran), Yaryny Rak (sopran), Anety Łukaszewicz (mezzosopran) i Rafała Tomkiewicza (kontratenor) oraz rewelacyjny zespół instrumentów dawnych Lakmé Baroque Ensamble pod kierownictwem muzycznym Tomasza Frycza.

Koncert poprowadzi dyrektor artystyczny Fundacji Lakmé-Art Grzegorz Bayer.

Wykonawcy:
Sylwia Krzysiek – sopran
Aneta Łukaszewicz – mezzosopran
Yaryna Rak – sopran
Rafał Tomkiewicz – kontratenor

Lakme Baroque Ensemble pod kierownictwem Tomasza Frycza
Hol Główny MNW / wstęp z zaproszeniami* / liczba miejsc ograniczona

25 stycznia 2020, godz. 18:30

*Bezpłatne zaproszenia do odebrania w kasie MNW od 21 stycznia. Jedna osoba może pobrać maksymalnie dwa zaproszenia. Wejście do Holu Głównego przed koncertem od godz. 18.10.

Cykl Sounds of Art, cieszący się zainteresowaniem publiczności i krytyków od 2017 roku, już po raz czwarty powraca do Muzeum Narodowym w Warszawie. Sounds of Art to nie tylko harmonia sztuk, ale także projekt o wymiarze edukacyjnym. Fundacja Lakmé-Art zaprosiła do projektu najlepszych muzyków z kraju i zagranicy oraz młodych profesjonalistów stojących na progu kariery.

Więcej informacji na stronie internetowej Fundacji Lakmé-Art (www.fundacjalakme.pl).

Sponsorem cyklu jest SEEN Holding.
Partnerami cyklu są Fundacja PZU i Fundacja Seensownie.

Patroni medialni koncertu to TVP Kultura i Portal Presto.

Fb-klik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.