Cudowny dzień z siostrami Przybysz -spotkanie

Podczas tego sezonu zaprosimy do Cud nad Wisłą przedstawicieli kultury, sztuki, sportu, polityki, aby w popularnej konwencji Q&A odpowiadali na pytania publiczności i internautów. 

Reklama
Reklama

15 sierpnia gośćmi cyklu pt. „Cudowny Dzień z…” będą siostry: Paulina i Natalia Przybysz, w przeszłości powszechnie znane jako wokalistki polskiego zespołu soulowego i R&B – Sistars, aktualnie spełniające się w solowych projektach.

Natalia Przybysz w 2015 roku otrzymała nagrodę Fryderyka w dwóch kategoriach – Album Roku za „Prąd” oraz Singiel Roku dla „Miód”. 9 maja odbyła się premiera singla „Światło nocne” zapowiadającego kolejny album artystki o tym samym tytule – premiera płyty odbyła się 1 września 2017 roku. 

Paulina Przybysz zasilała najróżniejsze projekty, aby w końcu powiedzieć coś zdecydowanym głosem w solowym materiale. Jej debiutancki album nosi tytuł „Chodź Tu” i jak sama artystka zaznacza – o płycie można wiele powiedzieć ale przede wszystkim to że „szczera i trochę bezwstydna”.

Reklama
Reklama

W kwietniu dwa ostatnie albumy sióstr, zostały docenione nagrodą Fryderyk 2018, co pokazało, że siła sióstr zwycięża! 

Rozmowę poprowadzi Misia Furtak (muzyk, dziennikarka i animatorka. Laureatka Fryderyka w kategorii Debiut Roku, Paszportu Polityki w kategorii Muzyka Popularna i nagrody im. Grzegorza Ciechowskiego).

15 sierpnia (środa)
START: 20:00

Reklama
Reklama

Cud nad Wisłą – bulwar Flotylli Wiślanej
WSTĘP WOLNY

https://www.facebook.com/events/2313815512008860/

[quads id=3]

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.