Chocolate Festival & Cacao Celebration w PKiN

Chocolate Festival & Cacao Celebration

Chcesz poczuć się lepiej dzięki czekoladzie? Zapraszamy do nas w listopadzie!

Chocolate Festival & Cacao Celebration
13 – 14 listopada 2021
Pałac Kultury i Nauki; plac Defilad 1, 00-901 Warszawa
13.11.2021 12:00 – 21:00
14.11.2021 10:00 – 19:00

PROGRAM: https://bit.ly/3mWBFwY


KUP BILET – FESTIVAL https://www.biletomat.pl/festiwale/festiwal-czekolady-cacao-celebration-warszawa-10492/
KUP BILET-CEREMONIA & ESTATIC DANCE https://www.biletomat.pl/festiwale/cacao-celebration-festiwal-czekolady-warszawa-10621/

Chcesz poczuć się lepiej dzięki czekoladzie? 
Zapraszamy wszystkich miłośników słodkich i magicznych chwil na Festiwal Czekolady i Kakao, który odbędzie się w Warszawie 13-14.11.2021 w Pałacu Kultury i Nauki.

Zostawcie na chwilę codzienność i przeżyjcie bardzo pozytywny czas ze swoimi najbliższymi. Dowiesz się co to znaczy kakao ceremonialne i co oznacza jego uwalniająca moc? Za sprawą rośliny kakaowca zapach czekolady i kakao będzie czuć w całym mieście! Nie zabraknie atrakcyjnego programu i wielu znakomitych gości. 

CHOCOLATE FESTIVAL & CACAO CELEBRATION – targi czekolady i kakao, mindful eating, pokazy, warsztaty, wiedza, praktyka, ceremonie kakao, śpiew, taniec , rozwój, holistycznie.

Chocolate Festival & Cacao Celebration to targi poświęcone magicznej i uzdrawiającej roślinie kakaowca, dawniej nazywanej „pokarmem bogów”, z której zrodziły się CZEKOLADA i CACAO.

13-14 listopada 2021 w PKiN- KRÓLOWE nieziemskich doznań staną się obiektem zainteresowania tysiąca zwiedzających festiwal osób.

 • Zapraszamy w wyjątkową podróż przez najciekawsze przystanki w historii czekolady i kakao, gdzie magia przeplata się z mistycyzmem, a nad całością czuwa DUCH KAKOWCA
 • Kilkadziesiąt czekoladowych stoisk z Polski i Europy, setki wyjątkowych i niepowtarzalnych produktów, pełen wachlarz smaków oraz magiczne receptury tworzone wyłącznie przez ludzi z pasją.
 • CHOCOLATE FESTIVAL & Cacao Celebration  to nie tylko targi. 

To spotkanie z ludźmi, dla których praca z czekoladą jest czymś w rodzaju rytuału. Finalne produkty powstają w UWAŻNOŚCI, dzięki której każda tabliczka jest niepowtarzalna, pełna nowych odkryć  i doznań. Festiwal, to również spotkania branżowe, wykłady o procesie tworzenia czekoladowego afrodyzjaku, o magii kakao, historii i filozofii kakaowca. To także przestrzeń do dyskusji o współczesnym czekoladowym biznesie z udziałem małych manufaktur i producentów czekolady. W programie także pokazy kulinarne, degustacje oraz różnorodne warsztaty pracy z czekoladą, angażujące dorosłych i najmłodszych.

W strefie CEREMONII KAKAO doświadczycie głębokiej i mistycznej mocy kakao, podawanego w tradycyjnej formie, połączonej z wibracją mis i gongów, medytacją i praktyką wdzięczności i wieczornym koncertem )
(KUP BILET – https://www.biletomat.pl/festiwale/festiwal-czekolady-cacao-celebration-warszawa-10492/)

„DUCH KAKOWCA W CUKIERNICTWIE” to temat festiwalowego KONKURSU TORTÓW. Stworzyliśmy przestrzeń dla sugarcrafterów – uzdolnionych dekoratorów i artystów, których parce przeniosą Was w świat ekspresji i magii czekolady z kakao, dostarczając artystycznych doznań i wzruszeń.

W STREFIE DZIECKA CZEKOLADA będzie podstawowym narzędziem do samodzielnej pracy przy tworzeniu tabliczek, pralin oraz jadalnych czekoladowych obrazów.

CHOCOLATE FESTIVAL & CACO CELEBRATION to pierwsze w Polsce, a także na świecie targi czekolady i kakao w ceremonialnej formule. To miejsce świadomych konsumentów i duchowych uniesień, dzięki niezwykłej mocy rośliny kakaowca.

To olbrzymi wachlarz produktów, tworzonych z uważnością, bez pośpiechu i rutyny. Tu i teraz. 
DLACZEGO WARTO DO NAS PRZYJŚĆ?

 • Magiczna roślina kakaowca
 • Najwyższa jakość produktów
 • Wyrabiana ręcznie
 • Nawiązująca do tradycji
 • Ogromny wybór smaków klasyczne/wegańskie/ziołowe/wytrawne/ słodkie
 • Różnorodność postaci czekolady
 • Naturalne i unikalne wyroby
 • Festiwal tworzony z pasją

DLACZEGO CZEKOLADA?

 • źródło zdrowia
 • poprawia humor
 • chroni nas przed rozwojem stresu
 • spowalnia proces starzenia
 • działa uspokajająco

Wejście dla dzieci do lat 12 bezpłatne.
Bilet rodzinny jednodniowy (2 osoby dorosłe + 3 dzieci do 17 roku)

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.