Bilety VIP i Super VIP bez dopłaty w aplikacji Multikino dla posiadających kartę Mastercard

Kinomani posiadający kartę Mastercard i aktywny portfel Masterpass od 25 września br. mogą korzystać ze zniżki na bilety VIP i Super VIP zakupione w aplikacji Multikino. Teraz nie trzeba dopłacać za oglądanie premier filmowych w komfortowych warunkach!

Korzystając z aplikacji Multikina widzowie mogą szybko zapoznać się z filmową ofertą wszystkich kin. Ponadto od 25 września br. klienci kupujący przez aplikację bilety za pomocą kart Mastercard i portfela Masterpass nie muszą dopłacać za miejsce VIP lub Super VIP.

 Fotele VIP są wykonane ze skóry  oraz mają szersze podłokietniki z elementami drewna i są zlokalizowane w wybranej części sali zapewniając najlepszą widoczność ekranu. Natomiast fotele SuperVIP są obite skórzaną tapicerką i w pełni elektryczne. Dzięki nim seanse w Multikinie można oglądać w pozycji… półleżącej! To widz decyduje, w jaki sposób ogląda film, samodzielnie sterując fotelem.

W najbliższych miesiącach siedząc w fotelach VIP i SuperVIP będzie można zobaczyć między innymi: „25 lat niewinności. Sprawę Tomka Komendy”, „Jak zostać gwiazdą”, „Bankserów”, „Listy do M.4”, najnowsze przygody agenta 007 „Nie czas umierać oraz animacje – „Trolle 2” i „Co w duszy gra”.

 Promocja Multikina i Mastercard będzie obowiązywała od 25 września 2020 roku do 30 maja 2021 roku.

 Szczegółowy regulamin znajduje się na stronie www.multikino.pl

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.