Białe Noce By Syreni Śpiew

Białe Noce By Syreni Śpiew.

Grupa Warszawa odpowiedzialna za kultowe imprezy w Syrenim Śpiewie zaprasza na wydarzenie Białe Noce By Syreni Śpiew. Co dwa tygodnie restauracja „Biała-zjedz i wypij” zamieni się w najbardziej imprezowe miejsce na Saskiej Kępie.

Wielkie święto Syreniego Śpiewu rozpoczyna się od wspólnej celebracji znakomitej kuchni Białej: Ci, którym udało się zarezerwować lożę na kolację mogą rozkoszować się specjalnie przygotowanym menu. Zwieńczeniem wieczoru będzie oczywiście wspólna zabawa na parkiecie, której towarzyszy muzyka na żywo i występy Dj’a – zupełnie jak za starych dobrych czasów w Syrence.

Na scenie daje czadu znana Wam ekipa, a na parkiecie wywija kwiat tego miasta. Szampany strzelają na wiwat! W lożach toczą się burzliwe dyskusje! Czy pierwsza była wódka? Czy zakąska? Pomyśleć, że zaczęło się od kolacji i raptem kieliszeczka albo dwóch! Warszawskie dancingi rodem z Adrii znała cała Polska, czas by na parkiet wrócił tamten szalony i kuszący syreni śpiew! To najpiękniejszy hołd dla Waszej kochanej Syrenki jaki mogliśmy sobie wymarzyć! Jedzenie, taniec i śpiew!

Koniecznie zarezerwuj stolik na kolację!

REZERWACJE: bialenoce@grupawarszawa.com

Dlaczego warto zarezerwować stolik albo lożę??
Bo dzięki temu dostaniecie doskonałą kolację na początek szalonego wieczoru, którą potem możecie wytańczyć do zespołu grającego na żywo! Rezerwacja daje także wstęp do strefy VIP, niedostępnej dla pozostałych gości. I najważniejsze – rezerwacja gwarantuje Wam, ze tej nocy zmieścicie się w lokalu, a zapowiada się niezły tłum!

Jeżeli nie zdążysz zrobić rezerwacji, przyjdź na tańce, wódeczkę i szaleństwa przy barze!

Ceny:

  • Rezerwacja stolika to 150 zł, w czym zawiera się schłodzona butelka wódki lub wina
  • Rezerwacja loży to 300 zł, w czym zawierają się dwie schłodzone butelki wódki lub wina
  • Cena pyszności do jedzenia to 95 zł za osobę – nie wyjdziecie głodni, obiecujemy!

28 października 2017, godz. 20:00

Biała – zjedz i wypij ul. Francuska 2 / Saska Kępa

Wstęp wolny


Wydarzenie Białe Noce By Syreni Śpiew objęliśmy patronatem medialnym.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.