Bemowskie Kolędowanie 2019/20

Wielkie Kolędowanie z Dzielnicą Bemowo to wspaniałe koncerty świąteczne, które zachwycą wszystkich miłośników pastorałek i utworów bożonarodzeniowych. Zapraszamy wszystkich mieszkańców do wspólnego kolędowania!

Bemowskie Kolędowanie to aż 6 koncertów najpiękniejszych kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych! Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.

2️9️ grudnia o godz. 14:00 – Bemowskie Kolędowanie. Radosna Nowina! Wystąpi Zespół wokalno-aktorski „Sonanto” wraz z Instrumentalistami w kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego, ul .Słomiana 2/4.

2️9️ grudnia o godz. 16:00 – Bemowskie Kolędowanie. Koncert Bożonarodzeniowy. Wystąpią: Barbara Żarnowiecka – sopran, Łukasz Wroński – tenor, Sylwia Lorenc – flet, Wiktor Brzuchacz – organy, Łukasz Motyka – poprowadzi koncert. W kościele pw. Bogurodzicy Maryi, ul .Powstańców Śląskich 67 D.

5️ stycznia o godz. 19:00 – Bemowskie Kolędowanie. Ania RUSOWICZ pastorałki.  W kościele pw. Matki Bożej Ostrobramskiej, ul. Kaliskiego 49.

1️2️ stycznia o godz. 16:00 – Bemowskie Kolędowanie. Piwnica pod Baranami. W kościele pw. Matki Bożej Królowej Aniołów, ul. Markiewicza 1.

1️9️ stycznia o godz. 16:00 – Bemowskie Kolędowanie. Mietek Szcześniak.W kościele pw. Matki Bożej Królowej Aniołów, ul. Markiewicza 1.

1️9️ stycznia o godz. 14:00 – Bemowskie Kolędowanie. Koncert kolęd i pastorałek. Chór Męski im. Józefa Gromali. W kościele pw. Bogurodzicy Maryi, ul. Powstańców Śląskich 67D.

2️6️ stycznia o godz. 16:00 – Bemowskie Kolędowanie. Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca Mazowsze im. Tadeusza Sygietyńskiego. Najpiękniejsze kolędy i pastorałki.  W kościele pw. Bogurodzicy Maryi, ul .Powstańców Śląskich 67D.

Kolędy w tym roku jak zwykle rozbrzmiewać będą niemal we wszystkich polskich domach. Dlaczego tak chętnie do nich wracamy, zamiast dawać porwać się nowym piosenkom? Wszyscy pamiętamy je jeszcze z czasów dzieciństwa, kiedy to uczyliśmy się ich, by prezentować na jasełkach i innych szkolnych uroczystościach. To jeden z powodów, dla których nie może zabraknąć również koncertów gwiazd, które zagrają i zaśpiewają tak pięknie jak nasze dziecięce wspomnienia.

źródło: https://www.bemowo.waw.pl/

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.