Bar Studio, Kulturalna i Nocny Market organizują wspólne wydarzenie pod nazwą 1983

Połączenie sił na Placu Defilad: Bar Studio, Kulturalna i jednodniowy Pop Up Nocnego Marketu!

1 grudnia 2018 roku stołeczni ulubieńcy połączą siły, by zapewnić warszawiakom noc pełną wrażeń. Bar Studio, Kulturalna i Nocny Market organizują wspólne wydarzenie pod nazwą 1983. Szczególnym zaskoczeniem jest powrót Nocnego Marketu, projekt bowiem kilka tygodni temu oficjalnie zakończył sezon. Tymczasem w ramach jednodniowego Pop Upu, raz jeszcze w tym roku zaserwuje azjatycką kuchnię w najlepszym wydaniu!

Wydarzenie wspólnie organizowane przez barStudio, Nocny Market i Kulturalną odbędzie się w sobotę 1 grudnia. Nocny Market, który tego dnia zamieni się w azjatycki targ pod nazwą Little Saigon, rozpocznie wieczór o godzinie 17:00 i działać będzie aż do godziny 3:00.

Bar Studio i Kulturalna wystartują ze swoimi programami o godzinie 22:00. Mamy więc całą noc, by nacieszyć się uwielbianym przez warszawiaków streetfoodem, w połączeniu z tańcami i dobrą zabawą, w najlepszym wydaniu.

Little Saigon powered by Nocny Market

Pop up Nocnego Marketu zlokalizowany będzie w centralnym punkcie Placu Defilad. Zapachy i aromaty wietnamskich stanowisk z jedzeniem, niejednokrotnie zatrzymają Was na trasie Bar Studio – Kulturalna. Przestrzeń zaaranżowana neonami wskazywać będzie drogę do najsmaczniejszych stanowisk. W sumie będzie ich 10, a w każdym z nich prawdziwe azjatyckie smaki. Na liście wystawców znajdą się m.in.: Ramyun Bar, Koreanka, Azjatka, Pho2 i Saigonka. Oprócz tego stanowiska z gorącymi deserami, kleistymi ryżami, congi, bagietkami Banh Mi i wiele innych.

Poza jedzeniem, na płycie głównej, znajdą się również dwa doskonale zaopatrzone bary. W ich ofercie znajdziecie rozgrzewające specyfiki: rum, grzane wino, herbaty i napary imbirowe. Temperaturę na zewnątrz podnosić będzie muzyka serwowana przez Jerry M.

1983: Bar Studio i Kulturalna

Program Baru Studio i Kulturalnej opiera się na melancholijnym powrocie do lat 80. W Kulturalnej zagra DJ Czubak, Glass Hunters oraz KATZ & Lodi Travolta. W Barze Studio połączenie w stylu New Romantic: Sylwia Zarembska, Mateusz Kazula i Bartosz Mindewicz. W ich wykonaniu usłyszycie brzmienia post punk, synth pop i nowej fali. Oprócz tego oczywiście muzyka rozrywkowa, elektroniczna i gitarowa lat 80’. Wejście na obie imprezy jest tego dnia darmowe!

W potrójnym programie znajdą się wszystkie elementy prawidłowej zabawy. Szykujcie się na całonocne tańce, dobrze zaopatrzone bary i jedzenie, które pachnie i smakuje najprawdziwszą Azją. Wydarzenie 1983 z całą pewnością powinno znaleźć się na liście weekendowych rozrywek. Okazja do celebracji zimowej nocy, w takim składzie, prędko się nie powtórzy!

1983 ✦ Nocny Market x Kulturalna x barStudio
1 grudnia, 17:00 – 03:00
Wstęp wolny

 źródło: materiały prasowe

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.