ArtPark 2017. Po raz 10 w Parku im. Marsz. E. Rydza-Śmigłego

ArtPark 2017. Po raz 10 w Parku im. Marsz. E. Rydza-Śmigłego.

Wydarzenie kulturalne „ArtPark – strefa artystyczna” to cykl codziennych spotkań publiczności z kulturą i sztuką w parku znajdującym się w centrum miasta, w pobliżu placu Trzech Krzyży (Park im. Marszałka Edwarda Rydza-Śmigłego). To projekt letniej plenerowej sceny Domu Kultury Śródmieście w Warszawie, który ma już swoją kilkuletnią tradycję.

Przez blisko trzy tygodnie trwania przedsięwzięcia Dom Kultury Śródmieście zaprasza CODZIENNIE widzów na wydarzenia, na które wstęp jest wolny.

W ramach tegorocznej edycji ArtParku odbędą się:

• Imprezy artystyczne
koncerty, recitale, wieczorki taneczne do muzyki na żywo 
poniedziałek – niedziela: 19.00

W tym roku usłyszycie m.in. recitale Elżbiety Adamiak, Magdaleny Zawadzkiej i Julii Vikmann; koncerty Big Bandu Jazz Combo Volta, Trupy Teatralnej Warszawiaki, Rodziny Dolewawinowiczów, a także niezwykły projekt folkowy pn.: „Górale na Saharze – Nomadzi w Beskidach”.
W czasie wieczorków tanecznych z cyklu „Do tańca gra…” zagrają znane i lubiane zespoły, takie jak: Old Jazz Quartet, Roni Band, Opus, czy Coctail Duo.

• Poranki Familijne
spektakle i warsztaty dla dzieci
niedziele: 11.00

Podczas nadchodzącej edycji przedsięwzięcia pociechy biorące udział w artparkowych Porankach zobaczą zabawne, edukacyjne spektakle Teatru Trip oraz Teatru Kultureska. Po przedstawieniach dzieci będą mogły także uczestniczyć w tematycznych warsztatach artystycznych, które poprowadzą animatorki z Klawej Planety.

• Zajęcia artystyczne pod hasłem: Poranna Strefa Artystyczna
familijne zabawy z plastyką, letnie zajęcia taneczne, plener malarski, gry, zabawy i warsztaty artystyczne o różnej tematyce
poniedziałki – piątki: 11.00–13.00

7-26 sierpnia 2017

Szczegóły na stronie: 
https://dks.art.pl/pl/artpark/c/8/1

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.