Amazon stworzy ponad 9000 sezonowych miejsc pracy na okres przedświąteczny

Amazon rozpoczął coroczną rekrutację na stanowiska sezonowe; – Firma planuje stworzyć ponad 9000 miejsc pracy na okres przedświąteczny; – Amazon dotychczas stworzył w Polsce ponad 16000 stałych miejsc pracy. Pracownicy sezonowi wesprą obecnie zatrudnione osoby przy realizacji świątecznych zamówień klientów; – Wszyscy pracownicy sezonowi otrzymają konkurencyjne wynagrodzenie oraz atrakcyjny pakiet benefitów, w tym dodatkowy bonus frekwencyjny do 1500 zł brutto.

Amazon zapowiedział stworzenie w nadchodzącym okresie przedświątecznym ponad 9000 sezonowych miejsc pracy. Osoby, które dołączą do zespołu, wesprą 16000 obecnie zatrudnionych pracowników przy realizacji zamówień klientów. Wszyscy pracownicy sezonowi otrzymają konkurencyjne wynagrodzenie oraz atrakcyjny pakiet benefitów.

„Cieszymy się, ze w tym roku stworzymy ponad 9000 sezonowych miejsc pracy w Polsce. Oprócz konkurencyjnego wynagrodzenia i atrakcyjnego pakietu benefitów, przygotowaliśmy także wiele świątecznych atrakcji i bonusów – mówi Steven Harman, wiceprezes ds. operacyjnych Amazon w Europie. – Nie możemy się już doczekać, aby powitać nowych członków naszego zespołu, a także tych pracowników, którzy dołączają do nas na sezon przedświąteczny już po raz kolejny. Jesteśmy dumni z tego, że postrzegają oni naszą ofertę pracy sezonowej jako atrakcyjną oraz cenią miejsce i atmosferę pracy, które stworzyliśmy” – dodaje.

„Ponieważ wciąż zwiększamy naszą obecność w regionie, w 2020 roku wiele sezonowych miejsc pracy zostanie przekształconych w stałe – powiedziała Marta Dworowska, dyrektor HR Amazon w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. – Dla Amazon ważne jest, aby tworzyć szeroką i elastyczną ofertę zatrudnienia, cenioną zarówno wśród osób, które poszukują pracy na pełen etat, jak i tych, które wolą pracować w niepełnym wymiarze godzin – dodaje.

Zarówno stali, jak i sezonowi pracownicy Amazon mogą liczyć na atrakcyjną stawkę godzinową w wysokości od 20 zł brutto za godzinę oraz dodatkową premię miesięczną do 15 proc. za frekwencję indywidualną i produktywność zespołu. Firma oferuje także dodatkowe benefity, takie jak darmowy transport czy ciepłe posiłki za 1 zł. Pracownicy otrzymają także specjalny, przyznawany w okresie sezonu świątecznego, bonus frekwencyjny do 1500 złotych brutto.

Rekrutacja pracowników sezonowych już trwa. Szczegółowe informacje nt. aktualnych ofert pracy można uzyskać wchodząc na stronę: www.pracujwamazon.pl lub dzwoniąc na specjalną infolinię rekrutacyjną Amazon.

Firma wciąż poszukuje także pracowników na stanowiska managerskie, którzy dołączą do działów HR, finansów, IT i logistyki w siedmiu centrach logistyki oraz Centrum Rozwoju Technologii Amazon w Gdańsku.

Amazon prowadzi program Zwiedzania Centrów Logistyki E-Commerce. Każdy zainteresowany procesami operacyjnymi, najnowocześniejszymi technologiami, czy warunkami pracy w firmie, może zapisać się na wycieczkę na stronie www.zwiedzanieamazon.pl.

Amazon

Amazon wyznaje cztery zasady przewodnie: koncentrację na kliencie, a nie na konkurencji, pasję do innowacyjnych rozwiązań, zaangażowanie na rzecz doskonałości operacyjnej oraz myślenie długofalowe. Amazon, jako pierwszy na świecie zaoferował m. in. następujące produkty i usługi: opinie klientów, zakupy za pomocą jednego kliknięcia, spersonalizowane rekomendacje, Prime, Fulfillment by Amazon, AWS, Kindle Direct Publishing, Kindle, tablety Fire, TV Fire, Amazon Echo i Alexa. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź www.biuroprasoweamazon.pl i śledź na Twitter @AmazonNewsPL.

Źródło informacji: Amazon
Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.