Adam Nowak i Akustyk Amigos koncert w Jazz Cafe Łomianki

Adam Nowak i Akustyk Amigos w Jazz Cafe Łomianki.

Reklama
Reklama

Adam Nowak – lider grupy muzycznej „Raz, Dwa, Trzy”. Kompozytor, autor tekstów, wokalista, gitarzysta. Pracując w rożnych zawodach ciągle szukał tego najbardziej uniwersalnego. Z wykształcenia technik żywienia zbiorowego był min. kelnerem i garderobianym, aż w końcu na początku lat 90 postanowił tworzyć i śpiewać. Ceni wyrazistych poetów Villona, Brechta, Brodskiego, Szymborską, ks. Twardowskiego, jak również charyzmatycznych wykonawców piosenek: Wysockiego, Waitsa, Piaf, Cohena i innych. „Mógłbym śpiewać o miłości, ale po co skoro większość robi to z lepszym, czy gorszym skutkiem. Piszę i śpiewam o swoich wątpliwościach na temat różnych pewności, których nabrałem do tej pory.” Jego postawa sugeruje, że nie potrzeba niczego udowadniać. Wystarczy szukać i robić to, co ma się do zrobienia.

Adam Nowak i Akustyk Amigos to solowy, akustyczny projekt lidera zespołu „Raz, Dwa, Trzy” oraz Karima Martusiewicza z zespołu Voo Voo i Jarka Trelińskiego. Projekt ten jest jeszcze w fazie kształtowania się. Na koncertach więc można się spodziewać wielu niespodzianek, łączących wspólne doświadczenia artystów, ich dotychczasowe dokonania jak i zupełnie nowe, często pra-premierowe wykonania utworów. Utwory te w niedalekiej przyszłości znajdą miejsce na autorskiej, solowej płycie Adama Nowaka.

„Pomysł na wspólne muzykowanie powstał pod koniec roku 2013. Najzwyczajniej w świecie lubimy się towarzysko, dobrze się ze sobą czujemy , również artystycznie. W związku z tym postanowiliśmy przenieść te miłe doznania na scenę, a w niedalekiej przyszłości na płytę”

Reklama
Reklama

Pracujemy nad zupełnie nowym repertuarem. Gramy nasze kompozycje do tekstów głównie Adama, ale nie tylko, ponieważ pojawia się Młynarski, czasem Grechuta, a nawet i Herbert. W programie mogą niekiedy znaleźć się utwory z repertuaru naszych rodzimych zespołów, w specjalnych akustycznych aranżacjach. Dzięki kameralnej oprawie, koncert ma charakter bardzo bliskiego, intymnego spotkania z publicznością, którą prosimy by była przygotowana na nieoczekiwany, również dla nas, przebieg wydarzeń.

4 grudnia 2018

Start: 20.00
Wejście: 19.00

Reklama
Reklama

Rezerwacja biletów: jazzcafe@jazzcafe.com.pl

FB-klik

[quads id=3]

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.