7 urodziny niedźwiedzi polarnych Gregora i Aleuta w ZOO

7 urodziny niedźwiedzi polarnych Gregora i Aleuta.

W sobotę, 2 grudnia 2017 roku zapraszamy na godz. 12.00 na siódme urodziny naszych niedźwiedzi polarnych Gregora i Aleuta!
W samo południe, każdy z solenizantów otrzyma swój ulubiony tort lodowo-śledziowy oraz prezenty od opiekunów.

? Tego dnia wszyscy goście będą mogli porozmawiać z opiekunami miśków i poznać nieco bliżej Grzesia i Alego, ich upodobania, czy też sekrety z życia prywatnego. Każdy kto przy wybiegu w godz. 12.00-13.00 pożyczy miśkom „Wszystkiego niedźwiedziowego” otrzyma pamiątkową niedźwiedziową przypinkę. 0 godz. 12.45 odbędzie się konkurs wiedzy o naszych niedźwiedziach polarnych z wyjątkowymi nagrodami.

? Jeśli będziecie chcieli zrobić przyjemność naszym siedmiolatkom możecie przynieść dla nich w prezencie urodzinowym niedźwiedziowe ukochane przysmaki i wrzucić je do kosza prezentowego, który będzie stał cały dzień przy ich wybiegu. Niedźwiedzie ucieszą się z smakołyków tj. płatki śniadaniowe, bakalie, miód, majonez, pączki, drożdżówki.

KONKURS
Gregor i Aleut czekają na kartki urodzinowe (max. format A5). Można je wrzucać przez siedem dni od 2 do 8 grudnia do skrzynki umieszczonej przy wybiegu dla niedźwiedzi polarnych. Najbardziej kreatywne życzenia nagrodzimy wyjątkowymi upominkami. Pamiętajcie o pozostawieniu numeru kontaktowego lub adresu mailowego.

KIEDY: Sobota, 2.12.2017 r., godz. 12.00-13.00
CO: 7 urodziny niedźwiedzi polarnych Gregora i Aleuta
GDZIE: Warszawskie ZOO, wybieg niedźwiedzi polarnych
ORGANIZATOR: Warszawskie ZOO

Do udziału w urodzinach upoważnia ważny bilet wstępu do Warszawskiego ZOO.

źródło: materiały prasowe

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.