36. Aukcja Sztuki Domu Aukcyjnego DNA w Warszawie

Aukcja Sztuki Domu Aukcyjnego DNA w Warszawie

W piątek 18 listopada 2016 r. o godz. 20:00 w kultowej warszawskiej kawiarni „Czytelnik”odbędzie się 36. Aukcja Sztuki Współczesnej Domu Aukcyjnego DNA. W trakcie aukcji będzie można nabyć obrazy artystów młodego pokolenia, a także dzieła m.in. takich uznanych twórców jak Stanisław Fijałkowski, Jan Tarasin, Eugeniusz Geppert.

Wszystkie prace zostały rzetelnie wyselekcjonowane przez Dom Aukcyjny DNA w taki sposób, by zaprezentować jak najszerszy przekrój najnowszych trendów w sztuce.

dariusz-grajek_czerwona-sukienka
Dariusz Grajek

Duże zainteresowanie wśród kolekcjonerów i miłośników sztuki najnowszej z pewnością wywołają obrazy autorstwa Grzegorza Klimka, Renaty Magdy, Katarzyny Śmigielskiej, Gai Lastovjak, Dominika Smolika i innych twórców, którzy zdobyli już uznanie w polskim środowisku artystycznym.

Mniejszą, ale bardzo ważną część oferty aukcyjnej będą stanowiły grafiki i obrazy z prywatnej kolekcji wrocławskiego malarza Zbigniewa Paluszaka. Pod młotek pójdą m.in. prace Stanisława Fijałkowskiego, Jana Tarasina, Eugeniusza Gepperta, Hanny Krzetuskiej-Geppert, Marii Dawskiej i Zbigniewa Paluszaka.

jan-tarasin_fragmentJan Tarasin

Wstęp na 36. Aukcję Sztuki jest bezpłatny, a ceny wywoławcze rozpoczną się już od 700 i 1000 złotych. Zainteresowani udziałem w nadchodzącej aukcji proszeni są o wcześniejszą rejestrację na stronie da.dnagallery.pl.

Dla tych, którzy nie mogą uczestniczyć w wydarzeniu osobiście, przewidziano możliwość licytacji telefonicznej bądź złożenia zlecenia licytacji z limitem. Ponadto istnieje również możliwość licytacji on-line za pośrednictwem serwisu dna.onebid.pl.

Wszystkie dzieła można oglądać online za pośrednictwem strony da.dnagallery.pl oraz na żywo w dniu w 18 listopada 2016 r. w warszawskiej kawiarni „Czytelnik”.

dominik-smolik_impressio-iDominik Smolik

Miejsce: Kawiarnia Czytelnik ul.Wiejska 12A, Warszawa

źródło: materiały prasowe

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.