27. Finał WOŚP Warszawa

27. Finał WOŚP. 

Zapraszamy wszystkich na 27. Finał WOŚP | piknik Warszawa, czyli koncert pod Pałacem Kultury i Nauki, 13 stycznia 2019 roku, na którym wystąpią między innymi: Krzysztof Zalewski, Tabu, BOKKA, Margaret, Dr Misio, Nocny Kochanek, Lao Che.

PROGRAM

13:35 – Rozgrzewka
13:55 – Start 13. Bieg WOŚP – Policz się z cukrzycą | Warszawa
14:00 – Zumba
14:30 – The Sixpounder
15:00 – HLA 4transplant
15:30 – Snowman
16:00 – Hope
16:35 – Carrantuohill
17:10 – Tabu
17:45 – Booze & Glory
18:20 – Witek Muzyk Ulicy
18:55 – Margaret
19:30 – Krzysztof Zalewski
20:00 – Światełko do nieba
20:05 – Lao Che
20:40 – BOKKA
21:10 – Dr Misio
21:40 – Nocny Kochanek

Plac Defilad

 • Strefa Play – sprawdź, co czeka na Ciebie w strefie Play pod Pałacem Kultury i Nauki! Play gra już 12 i 13 stycznia od 12.00 do 20.30. W strefie znajdziecie między innymi kultowy już wielki diabelski młyn, konkursy z supernagrodami i spotkania z YouTuberami. Więcej na playdlawosp.pl.
 • Strefa Mastercard – jeśli zastanawiasz się ile czasu zostało do światełka do nieba, albo jaka za chwilę będzie pogoda to zawsze możesz spojrzeć na multimedialną wieżę Mastercard®, która ruszy już 12 stycznia. W dniu finału na bieżąco dowiesz się również ile pieniędzy udało się zebrać za pomocą eSkarbonki, akcji na Twitterze #MastercardGrazWosp oraz za pomocą terminali. W dniu 27. Finału WOŚP znajdź Wolontariuszy ze sztabu Mastercard® i oprócz serduszka odbierz również słodkie podziękowania. Tuż przed 20:00 odliczaj razem z Mastercard® Światełko do Nieba, które w tym roku będzie wyjątkowe!

 • Strefa Onet – w dniu Finału Onet będzie obecny w miasteczku WOŚP pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie. Żółty namiot Onetu stanie zaraz obok głównej sceny, a w nim fotobudka, gdzie można sobie zrobić zdjęcia i za zgodą osoby fotografowanej zdjęcia będą wyświetlane na wielkim telebimie Onetu przy namiocie. Będziemy też serwować zmarzniętym uczestnikom Finału kawę i herbatę. Na telebimie zobaczycie też aukcje jakie w na 27. Finał WOŚP przygotował Onet.
 • Strefa mBank – zapraszamy Was do strefy mBanku na Placu Defilad. W atmosferze 27. Finału, będziecie mogli sprawdzić, w jakim rytmie biją Wasze serca dla WOŚP, zrobić sobie animowane zdjęcia pamiątkowe, odebrać wyjątkowe upominki a także wpłacić na WOŚP, kartą dowolnego banku. Przygotowujemy także relację na żywo z naszej strefy, podczas której będziemy Grać Razem z Hubertem Urbańskim, Michałem Pirógiem i Cezarym Pazurą. Widzowie tej relacji będą mogli głosować na gry i wybierać zadania dla naszych bohaterów jak również komentować na bieżąco i decydować o tym, co stanie się w zabawie. Ponadto, polski youtuber Karol Paciorek, będzie prowadził wywiady z gośćmi naszej strefy, a DJ Daaz, finalista konkursu Red Bull Thre3Style, umili czas muzyką. Bądźcie z nami tego dnia!

 • Ratujemy i Uczymy Ratować – zapraszamy wszystkich chętnych do namiotu gdzie przygotowaliśmy dla Was 4 strefy. W pierwszej z nich nauczycie się pierwszej pomocy pod okiem naszych Instruktorów. W strefie VR pierwsza pomoc, w wirtualnej rzeczywistości będzie można nauczyć się pierwszej pomocy oraz od razu zastosować swoje umiejętności. W kolejnej strefie na planszy 3x3m będziecie mogli zagrać w grę Pierwsza Pomoc, której premiera odbędzie się na Finale! W ostatniej strefie czekają na was nasze kolorowanki, oraz ścianka, przy której będziecie mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Namiot będzie działał już od soboty (12:00-19:00) oraz w niedzielę (9:00-19:00).
 • Dorigami – Zapraszamy na wyjątkowe warsztaty origami, podczas których będziecie mogli stworzyć ciekawe modele, a także dowiedzieć się więcej o sztuce składania papieru. Wszyscy, niezależnie od wieku i umiejętności, są mile widziani – tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Podczas finału będziemy składać także papierowe motyle, które potem przekażemy na aukcję na rzecz WOŚP.

 • Polskie Stowarzyszenie Komiksowe – Twórcy komiksów we współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Komiksowym przez cały dzień będą na specjalnej strefie autografów rozdawać autografy i rysunki w zamian za wsparcie Fundacji WOŚP. W planach mamy również mini-warsztaty z rysowania oraz stworzenie wyjątkowej komiksowej planszy – jej autorami będą wszyscy biorący udział w finale artyści komiksowi, zaprezentujemy ją w studio tv i przekażemy na licytację.

 • WyGRAJ z HCV – Prawie 150.000 osób w Polsce jest zakażonych wirusem zapalenia wątroby typu C. Tylko co 5. osoba jest świadoma zakażenia,  a przewlekła, często przebiegająca bez objawów chorobamoże prowadzić do ciężkiego uszkodzenia,  a nawet raka wątroby! Prosty test z kropli krwi z palca może uratować Twoje życie. Podaj nam swoją dłoń, zrób test na przeciwciała anty-HCV. Wcześnie wykryta choroba nie zagraża Twojemu życiu! Terapia anty HCV, bezpłatna w programie NFZ, skuteczna w blisko 100% i bezpieczna, pozwala pokonać chorobę! Każdy z dodatnim wynikiem testu otrzyma skierowanie do poradni specjalistycznej, by rozpocząć leczenie.

 • SiemaShop – działa już od soboty od 15:00 do 19:00. W finałową niedzielę zapraszamy od 09:00 do 22:00 (lub wyczerpania zapasów).

 • Manufaktura Cukierków – czeka na Was całodzienne ręczne wytwarzanie lizaków i kwestowanie do puszki WOŚP, możliwość zrobienia sobie zdjęcia z lizakiem gigantem w słodkiej aranżacji a także unikalna szansa zrobienia sobie zdjęcia z kultowym, zabytkowym samochodem marki Jaguar E-Type z 1958 roku.

 • Kemon – Marka Kemon po raz 14 zagra wspólnie z fryzjerami dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! To już nasze wielkie fryzjerskie święto i coroczna tradycja! Podczas tegorocznego Finału przygotujemy dwie strefy, w których nasi styliści zadbają o fryzury uczestników Finału. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnego grania z marką Kemon i do odwiedzenia naszych stoisk! Do zobaczenia 13 stycznia pod Pałacem Kultury!

 • FlixBus – FlixBus zaprasza wszystkich uczestników 27. Finału do wspólnej podróży. Przy naszym autobusie z czerwonym serduszkiem WOŚP czekają na Was zniżki na przejazdy. Jedziemy na koniec świata i kilometr dalej!
 • A. Blikle – Podczas tegorocznego finału WOŚP Cukiernia Blikle przygotowała stoisko w Miasteczku WOŚP przed Pałacem Kultury i Nauki. Ambasadorowie marki, wszystkim obecnym, przez cały dzień rozdawać będą wyśmienite pączki z różą. Blikle wspiera również wolontariuszy w sztabach. Cukiernia przygotowała 14 tysięcy pączków dla wszystkich kwestujący w Warszawie, natomiast sztaby spoza Warszawy otrzymują wyjątkowy tort „OD SERCA”. Cukiernia Blikle aktywnie uczestniczy w 27. Finale WOŚP we wszystkich miastach w których jest obecna.

 • Znany Lekarz – Przychodnia DAMIANA na czas Finału otwiera swoją specjalną placówkę pod PKiN. Listę specjalistów, wraz z godzinami przyjęć znajdziesz tutaj!

 • Mennica Polska – Podczas Finału WOŚP pod PKiN będziecie mieli możliwość zakupu miedzianych żetonów wybijanych na miejscu przez mincerza Mennicy Polskiej. W strefie będzie można kupić również mosiężne żetony tłoczonych maszynowo oraz kubki wykonane specjalnie na 27. Finał. Stoisko będzie czynne w finałową niedzielę od 12 do 20.

Finał tworzymy razem, więc zapraszamy, żeby razem przeżyć go jak najpiękniej i najwspanialej.

Kiedy: 13 stycznia 2019
Gdzie: Plac Defilad

Szczegóły: https://www.wosp.org.pl/

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.