23. Piknik Olimpijski

23. Piknik Olimpijski

Po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią wraca Piknik Olimpijski. 23. edycja imprezy odbędzie się w sobotę 28 maja w godzinach 12:00-18:30. Miejsce pozostaje to samo – warszawski Park Kępa Potocka.

W programie znajdzie się wiele atrakcji – spotkania z mistrzami olimpijskimi i gwiazdami sportu, nowe i klasyczne sporty w nietypowym wydaniu, a także dziesiątki konkursów dla młodych i starszych pasjonatów aktywności sportowej.

Piknik Olimpijski to sztandarowa impreza organizowana przez Polski Komitet Olimpijski. Każda edycja to wyjątkowe święto sportu i olimpizmu – w formie dostępnej dla każdego, aktywnego uczestnika.

PKOl, razem z partnerami imprezy, przygotuje blisko 50 stanowisk związanych między innymi z takimi dyscyplinami jak: lekkoatletyka, żeglarstwo, wioślarstwo, piłka nożna, czy strzelectwo sportowe.
 
W ramach 23. Pikniku Olimpijskiego nie zabraknie także Zumbodromu olimpijskiego. O godzinie 16:30 na scenie głównej Zumbę poprowadzą:
– Karolina Wachowicz,
– Karolina Grzeluk,
– Karolina Orzechowska,
– Joanna Michalczyk.
 
Do wspólnej zabawy zapraszamy wszystkich miłośników Zumby, tańca, ruchu, latynoskich rytmów oraz Igrzysk Olimpijskich. Będzie aktywnie, zumbowo, majowo i piknikowo.
 

Polski Komitet Olimpijski przygotuje między innymi strefę edukacji dedykowaną dzieciom i młodzieży szkolnej. Sponsorzy Polskiego Komitetu Olimpijskiego po raz kolejny stworzą swoje kolorowe strefy aktywności, w których można rywalizować na wiele różnych, często zaskakujących sposobów. Wiele z tych aktywności nagradzana będzie cennymi nagrodami, a dodatkowo na stanowiskach można będzie spotkać polskie gwiazdy olimpijskie.

Imprezę wspiera Ministerstwo Sportu, Miasto st. Warszawa i dzielnica Żoliborz.
Już teraz zapraszamy wszystkich – w każdym wieku – na wielkie otwarcie.

Park Kępa Potocka w Warszawie, przy ul. Gwiaździstej 1. Start – godzina 12:00.

Wstęp wolny!

Organizatorzy:
Polski Komitet Olimpijski
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Miasto Stołeczne Warszawa
Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.