2. Międzynarodowe Forum Kosmetyczne

W dniach 7 i 8 października br. w Warszawie odbędzie się 2. Międzynarodowe Forum Kosmetyczne.

W tym roku forum będzie poświęcone tematyce rynków azjatyckich, których niewątpliwą zaletą jest liczba odbiorców, zróżnicowane potrzeby konsumentów, niesłabnący popyt na produkty made in EU. Istnieją jednak różnice, a nawet bariery, które trzeba sprawnie pokonać, by utrzymać kurs na sukces.

Pierwszy dzień forum będzie poświęcony rynkowi rosyjskiemu i przygotowaniom do wdrożenia nowego systemu track & trace. Tego dnia przeprowadzony zostanie niezwykle szeroki panel ekspertów, wywodzących się z siostrzanej dla Kosmetycznych.pl sektorowej organizacji rosyjskiej, Cosmetics Europe i międzynarodowej kancelarii prawnej, który pokaże wiele perspektyw oceny nowej rosyjskiej regulacji. Będą z nami m.in. Elsa Dietrich (Cosmetics Europe), Grzegorz Sinacki (Departament Handlu i Współpracy Międzynarodowej, Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii) czy Alexander Bychkov (partner w moskiewskim biurze Baker McKenzie). Nie ma w Polsce drugiego takiego wydarzenia, które odsłoni wszystkie aspekty rosyjskiego systemu i pozwoli na tak merytoryczną dyskusję.

W drugim dniu forum odbędą się rozmowy z praktykami, m.in. Danni Chen (REACH24), Arkadiuszem Tarnowskim (Polska Agencja Inwestycji i Handlu; Zagraniczne Biuro Handlowe Korea) i Krzysztofem Grabką (Inglot Sp. z o.o.), o rynkach dalekowschodnich. W jaki sposób podbić rynek chiński opowiedzą przedsiębiorcy od lat z sukcesem prowadzący tam interesy, przedstawiciele podmiotów wspierających przedsiębiorców w wejściu i utrzymaniu się na tym gigantycznym rynku oraz analitycy trendów. Dyskusje będą też dotyczyć regulacji prawnych wpływających na sektor w Korei, Wietnamie, Tajlandii czy Indonezji.

Link do strony wydarzenia i rejestracji: https://kosmetyczni.pl/pl/2-miedzynarodowe-forum-kosmetyczne.html.

 
Źródło informacji: Polski Związek Przemysłu Kosmetycznego – Kosmetyczni.pl
Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.