10 najlepszych kawiarni na randkę w Warszawie

fot. Kawiarnia Kafka

Najlepsze kawiarnie na randkę w Warszawie

Prezentujemy najciekawsze kawiarnie, gdzie warto zabrać swoją randkę.


Romantycznie: Bułkę przez Bibułkę

Kawiarnia urządzona w romantycznym wystroju dla tych, którzy lubią dbałość o detale. W karcie dużo deserów, bajgle, lekkie sałatki, gorąca czekolada, kawa i herbata. Za posiłek dla 2 osób zapłacisz około 50 zł.

Adres: Bułkę przez Bibułkę ul. Zgoda 3


Alternatywnie: Relax Cafe Bar

Fot. Relax Cafe Bar

Mała kawiarnia w centrum Warszawy z kilkoma stolikami, z miejscem przy barze i oknie. Fantastyczna obsługa wprowadzi was w meandry kawy. Gwarantujemy, że po pierwszej wizycie będzie to wasze ulubione miejsce. Z menu warto wybrać kawę dnia i ciasto. Za rachunek dla 2 osób nie zapłacisz więcej niż 40 zł.

Adres: Relax Cafe Bar ul. Złota 8a


Dla artystycznych dusz: Coffee Karma

Wspaniała atmosfera, sztuka, muzyka, zapach palonej kawy to wszystko charakteryzuje od lat Coffee Karma. Gorąca czekolada złamie serce każdego a jeżeli nie to spróbujcie tiramisu. Kawa lub czekolada oraz deser dla dwóch osób to koszt około 45 zł.

Adres: Coffee Karma ul. Mokotowska 17 wejście do placu Zbawiciela


Klimatycznie: Pardon, To Tu

Klubokawiarnia Pardon, To Tu zlokalizowana w bliskiej odległości urokliwego placu Grzybowskiego. W klubokawiarni mieści się mały sklep z książkami i płytami. W menu znajdują się słodkie i słone przekąski, kawa i inne napoje. Za kawę i deser 2 osób zapłacisz około 40 zł.

Adres: Pardon, To Tu, Aleja Armii Ludowej 14


Dla fanów sztuki: Kawa Popularna

Fot. eMeSeN

Kawiarnia eMeSeN to idealne miejsce dla osób lubiących sztukę. Kawiarnia znajduje się w siedzibie Muzeum Sztuki Nowoczesnej. Duża część kawiarni to sklep z książkami. Za cappucino i rogale francuskie dla 2 osób zapłacisz 32 zł.

Adres: Kawa Popularna, ul. Pańska 3


Światowo: Charlotte Menora

Bistro w klimacie francuskich kawiarni. Charlotte cieszy się dużym zainteresowaniem wśród obcokrajowców odwiedzających Warszawę. Duży wybór dań słodkich i wytrawnych. Za kawę i deser dla dwóch osób zapłacisz około 30 zł.

Adres: Charlotte Menora ul. Próżna 7


Dla każdego: Green Caffe Nero

Fot. Green Caffe Nero

Największa warszawska sieć kawiarni z klimatem. Staranny wystrój, wygodne kanapy, fotele, szafy pełne książek i muzyka. Green Caffe Nero w Warszawie przyciąga rzesze fanów. Duży wybór kaw oraz deserów. Za kawę z ciastem dla 2 osób zapłacisz 45 zł.

Adres: Green Caffe Nero ul. Nowy Świat 53


Dla artystów i fanów jabłek: Relaks

Kawiarnia mieści się na Mokotowie. Na ścianach zobaczyć można fantastyczną selekcję plakatów. W menu duży wybór alternatywnych metod parzenia kawy.  Za kawę i deser dla 2 osób zapłacisz 40 zł.

Adres: Relaks ul. Puławska 48


Dla studentów: Kawiarnia Kafka

Wspaniała kawiarnia na warszawskim Powiślu zlokalizowana w bliskiej odległości od głównego kampusu UW. W mendu dużo pozycji dań wytrawnych i słodkich. Za kawę i deser dla 2 osób zapłacisz 40 zł.

Adres: Kawiarnia Kafka ul. Oboźna 3


Przeczytaj też:

Wydarzenia w Warszawie weekend – klik
Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.