Wielkie Otwarcie Pokoju na lato – Mikromusic x Julia Pietrucha x Miuosh

Wielkie Otwarcie Pokoju na lato - Mikromusic x Julia Pietrucha x Miuosh

18 maja, w Noc Muzeów, zapraszamy na Wielkie Otwarcie jubileuszowego sezonu działalności Pokoju na lato! Koncertem otwierającym nasz tegoroczny sezon świętujemy podwójny jubileusz: 10-lecie działalności Pokoju na lato i 20-lecie obecności zespołu Mikromusic na muzycznej scenie.

Z tej okazji artyści postanowili zaprosić do udziału gości specjalnych: Julię Pietruchę i Miuosha, z którymi wykonają swoje piosenki w nowych aranżacjach. Dodatkowo nasza publiczność będzie miała możliwość usłyszeć przedpremierowo utwory z najnowszej płyty, której premiera zaplanowana jest na jesień 2024 r.

Wielkie Otwarcie Pokoju na lato - Mikromusic x Julia Pietrucha x Miuosh


MIKROMUSIC

Zespół założony we Wrocławiu przez wokalistkę Natalię Grosiak i Dawida Korbaczyńskiego. Określają swoją twórczość jako avant art pop, a w ich muzyce słychać inspiracje słowiańskim folkiem, jazzem, rockiem i elektroniką. Zespół w 2020 r. został uhonorowany Fryderykiem w kategorii Muzyka Poetycka.

Natalia Grosia często zapraszana jest do muzycznych projektów innych artystów, wystąpiła między innymi z L.U.C., Smolikiem, Sanah czy Miuoshem. W latach od 2002–2020 zespół wydał siedem albumów studyjnych, koncertował na najważniejszych polskich festiwalach oraz za granicą m.in. w Japonii, Irlandii, Litwie. IG: @mikromusic

18 maja 2024, godz. 21:30

Pokój na Lato, ul. Towarowa 25

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny
Liczba osób jest ograniczona, co oznacza, że uczestniczyć będzie mogło tyle osób, ile pomieści nasza zielona skarpa.


Przeczytaj też:

Muzeum Narodowe w Warszawie
Muzea za darmo Warszawa – klik
Wydarzenia w Warszawie weekend – klik
Wydarzenia w Warszawie w tym miesiącu – klik
Park Akcji „Burza” pod Kopcem Powstania Warszawskiego – klik
Reklama