Warszawskie Śniadanie Wielkanocne dla Samotnych 2023

Warszawskie Śniadanie Wielkanocne dla Samotnych 2023

Już po raz kolejny Fundacja Wolne Miejsce organizuje w stolicy wyjątkowe wydarzenie- stacjonarne Warszawskie Śniadanie Wielkanocne dla Samotnych 2023.

Odbędzie się ono w Hali EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie, dokładnie w poranek wielkanocny, 9 kwietnia 2023 roku, o godzinie 10:00.

Święta to piękny czas, ale dla wielu osób trudny, a my chcemy to zmienić, wypełniając czyjąś samotność dobrym słowem oraz naszą- wolontariuszy- obecnością i życzeniami. Chcemy zaprosić każdą potrzebującą osobę, która z powodu sytuacji życiowej, materialnej, rodzinnej, nie może pozwolić sobie na organizację Wielkanocy w gronie najbliższych- do spędzenia jej razem z nami.

Ponownie serdecznie zapraszamy chętnych wolontariuszy do pomocy w organizacji! 

Spotkania organizacyjne z koordynatorami poszczególnych działów odbywają się w każdy piątek o godz. 18:00 w kawiarence przy Sklepie Socjalnym „Spichlerz” na ul. Modzelewskiego 71 w Warszawie.

Kontakt tel. 509 – 876 – 330

Każdy na pewno znajdzie u nas miejsce, w którym się świetnie odnajdzie. Zapraszamy zarówno do prac na kuchni, działań przy dekoracjach hali, ustawianiu stołów, transporcie darów, przy pracach porządkowych, a także do działu kelnerskiego podczas samego wydarzenia.
Ponadto Fundacja Wolne Miejsce także na swoim profilu facebookowym https://www.facebook.com/wolnemiejsce

Wydarzenie na FB

Wolontariuszy zapraszamy do zapisywania się poprzez ankietę:

Przeczytaj też:

Wydarzenia weekend – klik
Reklama