Walentynki do SING SING

Walentynki do SING SING!

W ten wyjątkowy wieczór przygotowaliśmy akustyczny koncert w wykonaniu równie wyjątkowej pary, jaką tworzą Olga Barej (vocal) oraz Marcin Polak (gitara). Szykujcie się na rzadko spotykane połączenie charyzmy i subtelności.

Obdarzona niepowtarzalnym, aksamitnym głosem Olga to finalistka programów X-Factor (2013) oraz The Voice of Poland (2016), która aktualnie pracuje nad swoją pierwszą solową płytą. Z kolei partnerujący jej Marcin, to gitarzysta który doda zmysłowej atmosferze odpowiedniego charakteru. W repertuarze duetu pojawią się mniej lub bardziej znane motywy muzyczne nawiązujące oczywiście do miłości.

Całości dopełni specjalnie skomponowane pod kątem par tajskie menu walentynkowe, które zastąpi w tym dniu naszą klasyczną kartę, ale pozwoli na skosztowanie wielu naszych przysmaków. W zestawie znajdą się: Summer Rolls, Sajgonki, Super Crispy Shrimps, Chicken Satay, Tom Yum, Red Curry, Duck Wings, Wakame Salad, a na deser Panna Cotta z dodatkiem tajskich akcentów. Całość w cenie 149 PLN od pary.

14 lutego 2020

SING SING, ul. Świętokrzyska 18

Start koncertu: 20.00
Wstęp: FREE

Rezerwacje telefoniczne przyjmujemy pod numerem +48 519 188 870, a mailowe pod adresem kontakt@singsing.pl

FB-klik

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.