W dobrym gronie: Zimna wojna Pawła Pawlikowskiego

UDOSTĘPNIJ
  •  
  •  
  •  
  •  

W dobrym gronie: Zimna wojna Pawła Pawlikowskiego.

13 lutego o godz. 11:00 zapraszamy na spotkanie
W DOBRYM GRONIE, podczas którego zobaczymy nominowaną do Oscara ZIMNĄ WOJNĘ Pawła Pawlikowskiego.

Kino Muranów, ul. Andersa 5

Bilety 5 zł dla seniora / 15 zł dla pozostałych widzów

Gośćmi Weroniki Wawrzkowicz będą członkowie zespołu Mazowsze: Piotr Zalipski ( partner Joanny Kulig w scenach tańca) oraz Anna Paś (odpowiedzialna za przygotowanie taneczne Joanny Kulig) oraz Krzysztof Kurlej – menedżer zespołu.

Artyści zespołu „Mazowsze” wystąpili w najnowszym filmie Pawła Pawlikowskiego „Zimna wojna”. Filmowy zespół „Mazurek” to tak naprawdę zespół „Mazowsze”.

„Zimna wojna” to historia trudnej miłości dwojga ludzi, którzy nie umieją żyć bez siebie, ale równocześnie nie potrafią być razem. Wydarzenia pokazane w „Zimnej wojnie” rozgrywają się w latach 50. i 60. XX wieku w Polsce i budzącej się do życia Europie, a w ich tle wybrzmiewa wyjątkowa ścieżka dźwiękowa, będąca połączeniem polskiej muzyki ludowej z jazzem i piosenkami paryskich barów minionego wieku. Przewodnim motywem muzycznym w filmie stają się mazowszańskie „Dwa serduszka” wykonywane przez Joannę Kulig w aranżacji Marcina Maseckiego. Konsultantami ds. dyrygowania byli dyrektor Jacek Boniecki oraz kierownik chóru Mirosław Ziomek. Za przygotowanie taneczne Joanny Kulig, ze strony Zespołu odpowiadali artyści baletu Anna Paś oraz Piotr Zalipski, natomiast kierownik baletu „Mazowsza” Wioletta Milczuk była konsultantem ds. tańca.

Bilety: dla seniorów (powyżej 60 roku życia) 5 zł do nabycia tylko w kasie kina, dla pozostałych widzów 15 zł.

FB-klik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.