Turniej Robotów Mobilnych Robomaticon 2018

Turniej Robotów Mobilnych Robomaticon 2018.

3 marca 2018 roku Gmach Główny Politechniki Warszawskiej stanie się centrum nowych technologii! 
300 robotów z Polski jak i ze świata, ponad 5000 widzów i 13 konkurencji to tylko mała część atrakcji jakie przygotowaliśmy na VIII Edycję Międzynarodowego Turnieju Robotów Mobilnych Robomaticon 2018, najwięszego tego typu przedsięwzięcia w Polsce!

Oprócz emocjonujących igrzysk robotycznych na tych wszystkich, którzy w marcu zjawią się w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej czeka wiele atrakcji. W zeszłym roku dla dzieci i młodzieży zorganizowaliśmy warsztaty robotyczne.

W tym roku również nie zabraknie dodatkowych atrakcji. Firmy współpracujące z Robomaticonem ponownie zorganizują małe targi technologiczne, na których będzie można zapoznać się z ich działalnością oraz zobaczyć roboty jakie na co dzień pracują w przemyśle. Ponadto, dla dzieci i młodzieży, przygotowaliśmy serię warsztatów informatycznych.

Kiedy: 3 marca 2018r. (sobota)
Miejsce: Gmach Główny Politechniki Warszawskiej

WSTĘP WOLNY DLA WIDZÓW

Rejestracja uczestników na stronie: 
https://robomaticon.pl/subpages/rejestracja.php

Poza konkurencjami czekają na Was także inne atrakcje takie jak: targi technologiczne firm współpracujących z Robomaticonem, stoiska pokazowe oraz warsztaty dla dzieci związane z robotyką i nie tylko

https://robomaticon.pl/

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.