MOKOTONALIA 2025 – weekend darmowych koncertów na juwenaliach SGH

MOKOTONALIA - juwenalia SGH

MOKOTONALIA 2025 – Największe święto studentów i mieszkańców Mokotowa powraca!

Już 23 i 24 maja 2025 roku Mokotów ponownie zatętni życiem – Mokotonalia organizowane przez Samorząd Studentów SGH we współpracy ze Szkołą Główną Handlową oraz Urzędem Dzielnicy Mokotów powracają! To wyjątkowe wydarzenie integrujące społeczność studencką i mieszkańców tej właśnie dzielnicy po raz kolejny przyciągnie tysiące uczestników na zielony teren przy metrze Wilanowska, zapewniając niezapomniane atrakcje, świetną atmosferę i mnóstwo wrażeń.

Mokotonalia to nie tylko scena muzyczna – organizatorzy przygotowali wiele dodatkowych stref i aktywności, które sprawią, że każdy znajdzie coś dla siebie. Nie zabraknie strefy gastronomicznej, festynu rodzinnego oraz wielu interaktywnych atrakcji, które urozmaicą czas uczestnikom w każdym wieku.

Koncerty, które rozgrzeją Mokotów

Dwudniowy festiwal otworzy się w piątek, 23 maja o godz. 15:00. Już chwilę później scenę przejmie DJ, by o 16:00 oficjalnie zainaugurować wydarzenie. Muzyczne emocje zapewnią tego dnia tacy artyści jak:

  • Gedz (16:40) – ikona polskiej sceny hip-hopowej, znany z głębokich tekstów i unikalnego brzmienia,
  • Catchup (17:45) – młody talent z wyjątkowym stylem,
  • Waima (19:00) – powiew świeżości na polskiej scenie muzycznej,
  • Kombii (20:10) – legendarna grupa, której przeboje zna każdy.

Drugi dzień, to kontynuacja muzycznego święta z jeszcze większym rozmachem. Tego dnia bramki otworzą się już o godz. 13:00, a na scenie zobaczymy oprócz muzyków m.in. pokazy taneczne – mówi Amelia Gardaś, koordynatorka Mokotonaliów z Samorządu Studentów SGH. W sobotę wystąpią:

  • Zespół taneczny HandtoHand (13:15) – młody zespół z ogromną energią, istniejący na Mokotowie od 1988 roku, znany z wielu koncertów z gwiazdami polskiej estrady, z licznych teledysków i udziału w programach telewizyjnych.
  • Występ Capoeiry (13:45) – widowiskowy pokaz łączący sztuki walki z tańcem
  • White Collars (14:15) – indie rockowe brzmienia prosto z Warszawy,
  • Mateusz Golicki (15:00) – obiecujący wokalista młodego pokolenia,
  • Nowa Miodowa (16:00) – muzyczna świeżość i eksperymenty dźwiękowe prosto z największej i wiodącej szkoły muzycznej w Polsce, która swoją siedzibę ma na Mokotowie,
  • Liberia WWA (17:00) – hip-hop z duszą,
  • Kilka Czułości (18:15) – nastrojowe ballady i melancholijne teksty,
  • Poparzeni Kawą Trzy (19:00) – energetyczne zakończenie z uśmiechem.

Wstęp na MOKOTONALIA 2025 jest całkowicie darmowy!

/materiały prasowe/


Jeśli podoba Ci się to co robimy, wesprzyj naszą działalność: https://buycoffee.to/warsawnow


Przeczytaj też:

11 listopada 2023 wstęp do Muzeum Narodowego jest bezpłatny!
Muzeum Narodowe w Warszawie
Muzea za darmo Warszawa – klik
Wydarzenia w Warszawie weekend – klik
Wydarzenia w Warszawie w tym miesiącu – klik
Park Akcji „Burza” pod Kopcem Powstania Warszawskiego – klik