Mikołajki z policjantami ruchu drogowego

Mikołajki z policjantami ruchu drogowego.

Reklama
Reklama

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do wstąpienia w sobotę 8 grudnia w godz. 10.00 – 14.00 do Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji przy ul. Karolkowej 46 i udziału w nietypowych Mikołajkach. Mamy trochę nagród do rozdania: dla najmłodszych, starszych i najstarszych. Chcemy pokazać naszą pracę i sprzęt z jakiego korzystamy. Pobawimy się z wami i opowiemy o swojej pracy.

W sobotę 8 grudnia 2018 roku z okazji Mikołajek policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji zapraszają do swojej siedziby przy ul. Karolkowej 46.

Tego dnia będzie można zobaczyć salę profilaktyki i honorowo oddać krew. Przewidziano naukę udzielania pierwszej pomocy i konkursy z nagrodami. Najmłodsi będą mogli pomalować sobie twarze, a starsi pojeździć na symulatorze jazdy. Będzie można obejrzeć stanowisko daktyloskopii i mobilny posterunek. Każdy będzie mógł wziąć udział w konkursie z nagrodami, a łasuchy zostaną poczęstowane popcornem i watą cukrową. Zainteresowani będą mogli wsiąść do radiowozów, a jeśli pogoda pozwoli – to również na motocykl. Obiecujemy dobrą zabawę, postaramy się, aby każdy wyszedł z upominkiem (zwłaszcza najmłodsi!).

Reklama
Reklama

8 grudnia w godz. 10.00 – 14.00

Wydział Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji przy ul. Karolkowej 46

Wstęp wolny

Reklama
Reklama

źródło: policja.waw.pl

[quads id=3]

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.