Manicure żelowy: bezpieczny i trwały

Manicure żelowy warszawa

Przedłużanie paznokci żelem wraca do łask. Dzięki udoskonalonej formule współczesnych żeli to nie tylko metoda trwała, ale też zdrowa, bezpieczna i dająca ogromne możliwości w kwestii kolorów i wzorów

Nasze paznokcie odzwierciedlają nasze życie. A ponieważ żyjemy szybko, nie zawsze zdrowo, a w dodatku stresująco, widać do na naszych dłoniach i stopach. Wiele kobiet boryka się z problemem rozdwajających się, łamliwych paznokci, które nie wyglądają estetycznie. Niektóre marzą o długich paznokciach, ale nie są w stanie ich zapuścić w sposób naturalny.

Sposobem dla takich właśnie kobiet jest manicure żelowy: znana od wielu lat metoda przedłużania paznokci, ale też ich odpowiedniego formowania.

Manicure żelowy: przedłużanie i nie tylko

Powszechnie uważa się, że żel ma na celu przedłużenie naszych paznokci. To oczywiście prawda – wiele kobiet, które mają krótkie paznokcie naturalne, lubi je wydłużać metodą żelową. Ale za pomocą żelu można też bardzo dobrze skorygować kształt paznokci, jeśli nie jesteśmy z nich do końca zadowoleni, a także zrekonstruować paznokieć, jeśli z jakiegoś powodu nasza naturalna płytka została uszkodzona.

Precyzja, doświadczenie i dobre produkty to podstawa, jeśli chodzi o manicure żelowy: https://tallulah.pl/manicure/manicure-zelowy-warszawa/. Wykonuje się go na naturalnej płytce albo na szablonie – po odpowiednim uformowaniu paznokci nakładany jest lakier: tradycyjny lub hybrydowy. W ten sposób można dowolnie stylizować paznokcie – bawić się kolorami, zastosować ombre albo manicure french. Co istotne, żele stosujemy również na stopach, o które na co dzień dbamy dużo mniej.

Dla kogo manicure żelowy?

Przedłużanie paznokci żelem jest na tyle uniwersalne, że stosują je kobiety w bardzo różnym wieku i różnych zawodów. Żelowe paznokcie spotkać można u prężnych kobiet biznesu, właścicieli firm, ale też lekarek czy sprzedawców. Po żel sięgają bowiem najchętniej osoby, które często pokazują swoje dłonie. A ponieważ paznokcie to nasza wizytówka, warto zadbać o nie tak, by była to wizytówka jak najpiękniejsza.

Aby manicure żelowy naprawdę dobrze wyglądał i trzymał się nawet kilka tygodni, warto nałożyć go w odpowiednim salonie kosmetycznym, w którym pracują manicurzystki doskonale znające tę metodę. W takich miejscach koszt może być nieco wyższy, ale warto dopłacić, by mieć pewność, że efekt będzie taki, na jakim nam zależy. A to zależy nie tylko od osoby, która wykonuje manicure, ale też rodzaju stosowanych lakierów i żeli – te najlepsze zawierają dziś dużo składników odżywczych, a zwłaszcza wzmacniającą paznokcie witaminę B5.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.