Kino plenerowe BOK Głębocka 2023

Kino plenerowe nad Balatonem

Jak co roku, zapraszamy Was na filmową ucztę… na leżakach! W tym roku w ramach Kina Plenerowego mamy dla Was trzy propozycje. Pamiętajcie – wstęp na wydarzenie jest wolny, ale ilość miejsc (i leżaków) ograniczona!

Seanse odbędą się na placu przed BOK Głębocka 66.

PROGRAM

DATA: 25 czerwca godz. 21:15
„Zupełnie nowy testament” reż. Jaco Van Dormael

O filmie: Gdzie mieszka Pan Bóg? W Brukseli. Z rodziną, którą tyranizuje. Największą przyjemność sprawia mu bezmyślne oglądanie telewizji, dokuczanie żonie i wymyślanie praw, które coraz bardziej komplikują ludziom życie. Do czasu. Jego córka Ea nie może go już znieść i postanawia się zbuntować. Wykrada ojcu z komputera hasła i wszystkie tajemnice, dzięki którym będzie mogła urządzić świat zupełnie od nowa.

DATA: 30 lipca godz. 21:15
„I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!” reż. Philippe de Chauveron

O filmie: Tym razem nie ma mowy o małżeństwach i rozwodach. Gorzej – pary młode z poprzedniej części będą chciały opuścić Francję. Jak daleko posuną się teściowie, by zatrzymać ich w kraju? Religia, tożsamość i narodowe stereotypy znów trafią na ołtarz krytyki, a państwo Verneuil i inni zostaną wyspowiadani na ekranie z małych i dużych grzechów. Więcej kłopotów, więcej kontrowersji, więcej… zabawy!

DATA: 27 sierpnia godz. 20:30
„A oni dalej grzeszą, dobry Boże!” reż. Philippe de Chauveron
O filmie: 40 lat minęło jak jeden… grzech? Państwo Verneuil mają co świętować – taki staż małżeński to nie przelewki i, zdaniem ich córek, świetna okazja, by zorganizować huczną imprezę niespodziankę. Żeby było jeszcze weselej, na przyjęcie z różnych zakątków świata przyjeżdżają rodzice Rachida, Davida, Chao i Charles’a. Jeśli państwo Verneuil myśleli, że czterech nietuzinkowych zięciów to już za dużo, to się dopiero zdziwią… Miej ich wszystkich w opiece, dobry Boże!

Wstęp wolny

FB-klik


Przeczytaj też:

Wydarzenia weekend – klik
Kino plenerowe w Warszawie – klik
Reklama