HER Docs Film Festival 2021

HER Docs Film Festival od 3 lat celebruje artystyczną twórczość osób z doświadczeniem życia jako kobiety poprzez film, sztuki wizualne i muzykę. Druga edycja festiwalu HER Docs odbędzie się 22-28 października 2021 roku w warszawskich kinach Kinoteka, Muranów i Elektronik oraz równolegle w dniach 22-31 października online na platformie VOD Onestage.pl.

W programie festiwalu HER Docs znajdzie się ponad 100 polskich i zagranicznych filmów dokumentalnych, eksperymentalnych, animacji i prac wideo oraz przeszło 20 wydarzeń towarzyszących, w tym spotkania z twórczyniami filmów, rozmowy z zaproszonymi gościniami i gośćmi, warsztaty dla młodej publiczności i dokumentalistek, a także muzyczno-performatywny wieczór otwarcia Czułość.

Szczegółowy program i harmonogram festiwalu znajdziecie już wkrótce na www.herdocs.pl oraz w wydarzeniu na Facebooku.
 
Wiele filmów prezentowanych podczas drugiej edycji HER Docs Film Festival będzie pokazywane w Polsce po raz pierwszy. W programie znajdą się m.in: „Historia jednego castingu” w reż. Alison Kuhn, „Witamy na stażu” w reż. Nathalie Berger oraz Leo Davida Hyde’a, „Czułe wojowniczki” w reż. Mariji Stonyté, „Córka mułły” w reż. Mahdieh Mirhabibi i Hassana Solhjou, „Modlitwy Delphine” w reż. Rosine Mbakam, „(Nie)matka” w reż. Andrei Testy, „Curve. Magazyn, który wyprzedził czas” w reż. ​​Jen Rainin i Rivkah Beth Medow, „Bezpaństwo” w reż. Michèle Stephenson oraz „Walchensee Forever” w reż. Janny Ji Wonders.
Więcej informacji już wkrótce na www.herdocs.pl.
 
Projekt współfinansuje Miasto Stołeczne Warszawa

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.