Żywiec Miejskie Granie 2016: Koncerty w Warszawie

Żywiec Miejskie Granie 2016: Koncerty w Warszawie
 Tegoroczną edycję Żywiec Miejskie Granie zainauguruje w piątek 15 lipca 2016 r.,  O.S.T.R. promujący swój najnowszy album „Życie po śmierci”.

Program koncernów Żywiec Miejskie Granie Lipiec 2016

15 lipca 2016 –  O.S.T.R

O.S.T.R. to jeden z najbardziej pracowitych i utalentowanych artystów w Polsce. Muzyk, producent, instrumentalista, raper. Od kilkunastu lat konsekwentnie podąża w obranym kierunku artystycznym. Na scenie hip-hopowej w kraju osiągnął właściwie wszystko.
Odnośnik do wydarzenia na FB

16 lipca 2016 –  Marika

Marika Marta Kosakowska to wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka. Zaczynała w 2002 roku od brzmień reggae-soul. Na koncie ma cztery własne długogrające płyty i liczne gościnne udziały. Kilka lat pracowała w radio i telewizji (m.in prowadziła The Voice of Poland).
Odnośnik do wydarzenia na FB

23 lipca 2016 – Król

Błażej Król to jednoosobowy fenomen. Najpierw w duecie UL/KR, a obecnie jednoosobowo sprawia, że termin „piosenka poetycka” przestaje się konotować w głowie polskiego słuchacza ze swetrzastym obciachem. Mieszając w jednym sosie elektronikę, ambient i wątki szeroko pojętego indie, tworzy mieszankę jedyną w swoim rodzaju
Odnośnik do wydarzenia na FB

30 lipca 2016 – Piotr Zioła

Piotr Zioła to młody i utalentowany artysta pochodzący z Opola. Wiosną 2015 r. Piotr wystąpił na imprezie Spring Break Showcase Festival & Conference w Poznaniu, a jesienią na Europejskich Targach Muzycznych „Co Jest Grane?” w Warszawie.
Odnośnik do wydarzenia na FB

6 sierpnia 2016 – Rasmentalism

Ras i Ment w tym roku wydali genialny album „1985”. Album powstał w wyniku spontanicznej, ale intensywnej pracy, ukazał się 8 kwietnia. Owocna praca nie zostawiła zbyt dużo pola dla gości, których na płycie jest tylko trzech. „1985” swoim udziałem uświetnili zdobywający szturmem uszy słuchaczy Otsochodzi, Pan Tubas oraz Ten Typ Mes, który tak jak Ras, jest w życiowej formie.
Odnośnik do wydarzenia na FB

Wszystkie koncerty odbędą się w Plażowej ul. Wybrzeże Szczecińskie 1, okolice Stadionu Narodowego. Start o 20:00.

13 sierpnia 2016 – Ten Typ Mes

Uważany jest za najbardziej rozśpiewanego rapera w Polsce. Często urządza sobie bowiem wokalne wycieczki w stronę g-funku i punk rocka. Jako autor tekstów, co również nie pozostaje bez znaczenia, ceni kontrowersyjność i bezpośredniość, a jako MC – technikę i rewolucyjną formę.
Odnośnik do wydarzenia na FB

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.