Zostań w domu AKTYWNIE

Zostań w domu AKTYWNIE!

Nie jest łatwo wysiedzieć w domu, gdy wiosna za oknem, a dzieci rozpiera energia. Wierzymy, że wspólnie damy radę. Zapraszamy do akcji #zostańwdomuAKTYWNIE!

#zostańwdomuAKTYWNIE to akcja, w której Aktywna Warszawa będzie dla Was publikować pomysły na zajęcia, zabawy oraz informacje na temat sportu i zdrowego stylu życia.

Siedzenie w domu wcale nie musi być nudne. Praca w domu, dziecko w domu – najbliższe dni można spędzić AKTYWNIE z myślą o zdrowiu i wspólnej zabawie oraz budowaniu pozytywnych relacji z domownikami. Na nudę, monotonię i nicnierobienie jest rada: ĆWICZ. DZIAŁAJ. DZIEL SIĘ POZYTYWNYMI EMOCJAMI.

Zgodnie z misją AKTYWNEJ WARSZAWY rozpoczynamy mini-cykl dla dorosłych, dzieci, seniorów, aktywnych i wszystkich innych osób pragnących żyć zdrowo.

Zachęcamy do śledzenia Aktywnej Warszawy na profilach społecznościowych oraz stronie internetowej. Bądźcie na bieżąco i dzielicie się z Waszymi aktywnościami realizowanymi w Waszych domach – klik

Aktywna Warszawa przygotuje formę do spotkania na żywo w wybranych przez Was Ośrodkach Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA.

Instagram

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.