Zostań degustatorem wedlowskich słodyczy

UDOSTĘPNIJ

Poczuj dziecięcą radość!
A gdyby tak rzucić wszystko i… zostać degustatorem produktów E. Wedel? Rekrutacja właśnie ruszyła!
Nie wyobrażasz sobie życia bez słodyczy? Lubisz poznawać nowe smaki i dzielić się wrażeniami z innymi? Mieszkasz w Warszawie lub okolicach i dysponujesz wolnym czasem trzy razy w tygodniu? Nie palisz papierosów? Jeżeli na wszystkie powyższe pytania odpowiedziałeś tak, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – możesz zdobyć pracę marzeń i zostać degustatorem wedlowskich słodyczy!

Sprawa jest prosta: trzy razy w tygodniu (od wtorku do czwartku) należy pojawiać się w siedzibie Wedla na Pradze-Południe i od 12:00 do 16:30 wykonywać żmudną pracę degustatora wedlowskich produktów, czyli… jeść słodycze i mówić co się o nich sądzi! Jeżeli ktoś nie czuje się wystarczająco zachęcony, przypominamy wybrane produkty z których słynie marka E. Wedel: kultowy Torcik Wedlowski, niebiańsko lekkie Ptasie Mleczko®, wyrazisty baton Pawełek czy legendarna wedlowska czekolada w tabliczkach (zarówno gorzka, jak i mleczna, z dodatkami lub bez). To jednak nie wszystko – oferta E. Wedel to także cukierki, żelki czy kremy do smarowania.

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy chcą mieć udział w historii naszej firmy trwającej już od prawie 170 lat. Aby wziąć udział w rekrutacji do panelu sensorycznego w E. Wedel, należy w dniach 22 – 24 października zadzwonić pod numer telefonu: 22 349 14 14 .
Wedel Fabryka Przyjemności
E. Wedel
zdj. E.Wedel

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.