Zobacz „Strażników Galaktyki vol. 3” w Multikinie i spotkaj Dragon Cosplay Team

Zobacz „Strażników Galaktyki vol. 3” w Multikinie i spotkaj Dragon Cosplay Team

Od 4 maja 2023 roku w kinach sieci Multikino można oglądać film „Strażnicy Galaktyki vol. 3”. W sobotę, 6 maja z okazji premiery najnowszego filmu Marvela, warszawskie Multikino Młociny odwiedzi Dragon Cosplay Team. Bilety na filmu są dostępne w kasie kina, na stronie www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

W „Strażnikach Galaktyki vol. 3” Marvel Studios ulubiona banda odmieńców będzie wyglądała trochę inaczej. Po nabyciu Knowhere od Kolekcjonera Strażnicy pracują nad naprawieniem ogromnych szkód wyrządzonych przez Thanosa — zdeterminowani, by uczynić Knowhere bezpiecznym schronieniem nie tylko dla nich samych, ale także dla wszystkich uchodźców wysiedlonych przez surowy wszechświat. Ale wkrótce ich życie zostaje wywrócone do góry nogami przez echa burzliwej przeszłości Rocketa. Peter Quill, wciąż niepogodzony ze stratą Gamory, musi zebrać wokół siebie swoją bandę na niebezpieczną misję ratowania życia Rocketa — misję, która, jeśli nie zakończy się powodzeniem, może doprowadzić do końca Strażników w dotychczasowej formie.

Zobacz „Strażników Galaktyki vol. 3” w Multikinie i spotkaj Dragon Cosplay Team

W sobotę, 6 maja od godziny 15.00, z okazji premiery filmu „Strażnicy Galaktyki vol. 3” w warszawskim Multikinie Młociny będzie można spotkać grupą cosplayerów – Dragon Cosplay Team. To będzie wspaniała okazja, żeby poza obejrzeniem filmu zrobić sobie też zdjęcie z ulubionym bohaterem filmów Marvela.

Bilety na wydarzenie już są dostępne w kasie kina, na stronie www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

/materiały prasowe/


Przeczytaj też:

Wydarzenia w weekend – klik
Reklama