Zimowe ferie w Cinema3D z biletami za 14,90zł

Zimowe ferie w Cinema3D z biletami za 14,90zł!

Cinema3D zaprasza na filmowe ferie zimowe! Od 10 do 23 lutego 2020 r. na najmłodszych kinomanów czekają na wielkim ekranie wspaniali bohaterowie i ich pełne przygód historie! Widzowie za filmy 2D przez cały tydzień zapłacą tylko 14,90 zł!

Wizyta w kinie to świetny pomysł na spędzenie wolnego czasu zarówno w gronie przyjaciół, jak i rodziny – szczególnie podczas ferii zimowych. W tym roku w repertuarze Cinema3D znalazły się filmy, które przypadną do gustu każdemu – i to niezależnie od wieku! A to wszystko z biletami, które mają tę samą, stałą cenę – czyli 14,90 zł. W przypadku seansów 3D wymagana jest dopłata za okulary.

Ferie zimowe to doskonały pretekst do wielu kinowych eskapad. Na wielki ekran zawitał rozmawiający ze zwierzętami „Doktor Dolittle”. W tym pełnometrażowym filmie fabularnym wystąpił sam Robert Downey Jr., który jako tytułowy bohater ruszy na niebezpieczną wyprawę w poszukiwaniu cudownego leku. Towarzyszyć mu będą oczywiście rozgadane zwierzaki. Ponadto na małych kinomanów czeka „Gang zwierzaków”, „Bayala i ostatni smok” (premiera 14.02.2020r.) oraz „Zew krwi” (premiera 21.02.2020r.).

Warszawa Atrium Reduta – Atrium Reduta

Bilety można nabywać w kasie każdego kina sieci oraz przez stronę www.cinema3d.pl

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.