Zima w mieście 2017. Co robić w ferie w Warszawie?

Zima w mieście 2017. Co robić w ferie w Warszawie?

W dniach 13-26 lutego 2017 roku w województwie mazowieckim dzieci będą miały dwa tygodnie wolnego od szkoły. Przedstawiamy listę pomysłów na spożytkowanie ferii zimowych w Warszawie.

Ferie zimowe w kinie Praha

Jak co roku w Kinie Praha czeka na Was mnóstwo atrakcji, a wśród nich pokazy bajek połączone z warsztatami i animacjami.
Odnośnik do wydarzenia

Bezpłatne Warsztaty Musicalowe

Śpiewasz pod prysznicem? Lubisz tańczyć przed lustrem? A może trenujesz już od kilku lat? Przyjdź na warsztaty bez względu na to na jakim etapie jesteś i ile masz lat.
Odnośnik do wydarzenia

Ferie zimowe z Galerią Sztuki Dawnej w Muzeum Narodowym

W tym roku zajęcia w trakcie ferii obejmą: zwiedzanie nowo otwartej Galerii Sztuki Dawnej, prezentującą malarstwo, rzeźbę i rzemiosło dawnych epok, a podczas interaktywnych zajęć dzieci urządzą  pałac tajemniczego magnata, poznają koleje losów królów i królowych oraz wsłuchają się odgłosy gwarnego, portowego miasta.
Odnośnik do wydarzenia

Obserwacje i warsztaty ornitologiczne w parku wilanowskim

Podczas spotkań będzie można dowiedzieć się, na czym polega obrączkowanie ptaków, jak stwierdzić obecność różnych gatunków w środowisku, po co badamy ptaki, jak możemy im pomagać. Na uczestników warsztatów czekają różnorodne eksponaty, ciekawostki, zadania do wykonania, prace plastyczne.
Odnośnik do wydarzenia

Pojechane ferie w DK Kadr

Dom Kultury Kadr zaprasza dzieci w wieku od 7 do 12 lat do udziału w urozmaiconym, multidyscyplinarnym programie zajęć. Pod okiem doświadczonych, inspirujących do kreatywnych poszukiwań instruktorów przerwa między semestrami minie jak w okamgnieniu i pozostawi po sobie emocje równie intensywne jak wspomnienia egzotycznej podróży.
Odnośnik do wydarzenia

„Zima w mieście” w Domu Kultury Świt

W ramach akcji „Zima w mieście” w Domu Kultury „ŚWIT” zostaną zorganizowane zajęcia, imprezy i seanse filmowe (dla uczestników indywidualnych i grup zorganizowanych), które będą się odbywały w dni powszednie od 13 do 24 lutego.
Odnośnik do wydarzenia

„Zima w mieście” w Muzeum Fryderyka Chopina

Lekcje muzealne w Muzeum Fryderyka Chopina w Warszawie dla dzieci i młodzieży ze świetlic i półkolonii. Podczas zajęć dzieci będą miały okazje poznać życie i twórczość najwybitniejszego polskiego kompozytora. Dla uczestników lekcji muzealnych przygotowaliśmy do wyboru wiele ciekawych tematów muzycznych, plastycznych i biograficznych, m.in. podróż przez ekspozycję śladami miejsc, które Chopin odwiedził podczas swoich podróży po Polsce i Europie oraz jak ewoluował jego ukochany instrument – fortepian.
Odnośnik do wydarzenia

Codzienne zajęcia na Górce Szczęśliwickiej

Zajęcia w tygodniu: od poniedziałku do piątku – 5 razy po 2h.
Koszt: 400 zł (obejmuje instruktora, karnet, ale bez sprzętu i ubezpieczenia NNW).
Odnośnik do wydarzenia 

Darmowe zajęcia na lodowisku (Targówek)

Podczas ferii zimowych, od 11 do 26 lutego 2017 r., odwiedzający będą mogli bezpłatnie skorzystać z lodowiska o powierzchni 300 mkw., i każdego dnia jeździć na łyżwach z pomocą instruktorów. Podczas ferii odbędą się również liczne inne atrakcje dla rodzin z dziećmi m.in.: rodzinny spacer na nartach biegowych pod okiem instruktorów, konkurs na lodzie dla par, treningi hokeja, fitness na łyżwach, pokaz hokejowy drużyny Legia Warszawa czy rodzinny turniej curlingu. Dla najmłodszych dostępna jest dodatkowo górka śniegowa do jazdy na sankach.
Odnośnik do wydarzenia

Ferie w Royal Snowpark

Profesjonalnie przygotowana nawierzchnia pokryta igielitem i dodatkowo sztucznie naśnieżana będzie do dyspozycji miłośników freestyle’u (ewolucje na przeszkodach) niezależnie od warunków pogodowych. Ustawione na konstrukcji przeszkody o różnym stopniu trudności takie jak box, raile, czy rura będzie można pokonywać na nartach, deskach snowboardowych czy snowskate (śnieżna deskorolka). Dla najmłodszych adeptów śnieżnych ewolucji powstanie też obok na płaskim już terenie Snowpark dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat, gdzie w bezpieczny sposób będą mogły nauczyć się podstaw freestyle’u.
Weź ze sobą ochraniacze i koniecznie kask! Jeśli jesteś niepełnoletni, musisz przyjść z rodzicami/opiekunem prawnym lub dostarczyć od niego pozwolenie jak masz ukończone 16 lat.
Odnośnik do wydarzenia


Zima w mieście 2017

Program wydarzeń – klik


Przeczytaj też:

Darmowe lodowiska w Warszawie – klik

Darmowy Snow Park w Royal Wilanów – klik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.