Zgłoś udział w konkursie “Lider Ochrony Środowiska”

UDOSTĘPNIJ
  •  
  •  
  •  
  •  

Zgłoś udział w konkursie “Lider Ochrony Środowiska”.

MŚ informuje:

jeszcze przez pięć dni można zgłosić swój udział w prestiżowym konkursie Ministerstwa Środowiska “Lider Ochrony Środowiska”, którego celem jest wyróżnienie najlepszych polskich firm, jednostek, usług i produktów, które przyczyniają się do zachowania i poprawy stanu środowiska naturalnego w Polsce.

Przedmiotem Konkursu są zastosowane w praktyce i wdrożone przedsięwzięcia służące rozwojowi i promowaniu ochrony środowiska, a w szczególności nowoczesne, efektywne ekologicznie oraz ekonomicznie rozwiązania technologiczne i organizacyjne, jak również przedsięwzięcia z zakresu edukacji ekologicznej.

Konkurs jest przeprowadzany w następujących kategoriach:

– firma (przedsiębiorstwo, działalność gospodarcza);

– produkt/usługa;

– jednostka samorządu terytorialnego;

– organizacje pozarządowe;

– nagroda specjalna Ministra Środowiska – przyznawana za całokształt działalności na rzecz ochrony środowiska.

Termin zgłaszania wniosków: 15 września 2019 r. Ogłoszenie wyników będzie miało miejsce 9 października 2019 r. podczas najważniejszych targów ochrony środowiska – POL-ECO SYSTEM 2019.

Regulamin i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie: https://www.gov.pl/web/srodowisko/zapraszamy-do-udzialu-w-konkursie-lider-ochrony-rodowiska.

Szczegółowych informacji na temat konkursu “Lider Ochrony Środowiska” udziela Instytut Ochrony Środowiska – Państwowy Instytut Badawczy.

Źródło informacji: MS

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.