Zaproszenia ślubne na szkle

Zaproszenia ślubne na szkle

Zaproszenia ślubne na szkle to sposób na pozytywne zaskoczenie swoich gości. Z pewnością każdy oczekuje klasycznej karty papierowej. Szklanymi zaproszeniami uda Wam się w oryginalny sposób zachęcić do uczestnictwa w wyjątkowym dla Was dniu. Delikatny motyw kwiatów doda uroczystego charakteru, tworząc tło dla najistotniejszych informacji dotyczących ślubu i wesela. Innowacyjna metoda wykonania zaproszeń oczaruje rodziców, znajomych oraz pozostałych członków rodziny.

Zaproszenia szklane z motywem eukaliptusa

Szkło jest materiałem eleganckim, a jednocześnie trwalszym od cienkiego papieru. Do produkcji tych oryginalnych zaproszeń wykorzystujemy wysokiej jakości szkło polskiego producenta o grubości 2 mm. Co więcej, zabezpieczamy również krawędzie, aby produkt był bezpieczny i nie stanowił potencjalnego zagrożenia. Nadrukowane informacje sprawiają, że całość prezentuje się klasycznie i bardzo estetycznie. Bez obaw, całość jest w pełni personalizowana i dostosowana do przesłanych danych. Druk wykonany na szklanej powierzchni nie ściera się i jest odporny na zarysowania. Zielony motyw eukaliptusa nada zaproszeniom nowoczesny, aczkolwiek klasyczny wygląd. To uniwersalny nadruk, który będzie pasował zarówno do wesela w stylu boho, jak i glamour. Zielone liście ułożone w estetyczną kompozycję nadrukowaną na szklanej płytce wpasują się w estetykę przyjęcia w ogrodzie, na sali weselnej czy w otoczeniu pałacowym. To motyw idealny zarówno na wesele odbywające się wiosną, latem czy jesienią. Do zaproszenia na szkle dołączana jest koperta z możliwością personalizacji, tak aby całość była spójna i odpowiadała estetyce wybranej przez Młodą Parę.

Zieleń to symbol życia, natury, ale również nadziei. To idealny motyw na udekorowanie własnego wesela. Symboliczne liście eukaliptusa pozwolą się również wyróżnić na tle innych kolorów często wybieranych na ślub (róż, czerwień, biel). W języku kwiatów eukaliptus symbolizuje natomiast bezpieczeństwo i obfitość. Postrzegany jest również jako ochrona przed złem. W niektórych państwach stanowi odzwierciedlenie udanego pożycia małżeńskiego. W Polsce jest zdecydowanie mniej popularnym symbolem, dlatego warto właśnie zdecydować się konkretnie na ten motyw.

Zaproszenia szklane

Dlaczego warto wybrać zaproszenia ślubne na szkle?

Zaproszenia ślubne na szkle to nie tylko informacja dotycząca miejsca i daty ceremonii ślubnej. Dla bliskich osób będzie to pamiątka Waszego przyjęcia. Co więcej, decydując się na wybór szklanych zaproszeń, można dopasować również pozostałe elementy do wystroju sali. Oferujemy cały komplet składający się z winietek na szkle z motywem liści eukaliptusa czy zawieszek na butelki. Całość można uzupełnić również o efektowne podziękowania dla gości, w których wyrazicie wdzięczność za wzięcie udziału w celebracji najważniejszego dnia z Waszym życiu. Nadrukowane litery z wykorzystaniem eleganckiej czcionki informują o miejscu odbywania się ceremonii, dacie oraz inicjałach Państwa Młodych. Harmonijna kompozycja sprawia, że płytka nie wygląda chaotycznie, a napis i liście eukaliptusa tworzą spójną całość. W dolnej części zaproszenia na szkle znajduje się miejsce na umieszczenie zaleceń lub rekomendacji od osób zapraszających. Można umieścić tam inspirujący cytat lub wierszem wyrazić preferencje (np. dotyczące alternatywnych prezentów zamiast wręczania kwiatów lub wskazówek co do dress code’u obowiązującego na Waszej uroczystości).

Możliwość personalizacji

Zdjęcia dołączone do produktu mają charakter orientacyjny. Oznacza to, że projekt można dowolnie zmieniać i dopasować do oczekiwań zamawiających. Zaproszenia szklane nie różnią się znacząco ceną od klasycznych papierowych pakietów, a z pewnością zrobią wrażenie na Waszych gościach. To coś innego, niewielkie szklane płytki trwale ozdobione wybranym motywem to pamiątka na lata.

W razie pytań dotyczących zaproszeń szklanych zapraszamy do kontaktu. Każdy model dopasujemy do inspiracji i oczekiwań Państwa Młodych.

/artykuł sponsorowany/