Zapisy do 31. Warszawskiego Triathlonu Zimowego

W sobotę, 1 lutego, odbędzie się kolejna edycja Warszawskiego Triathlonu Zimowego. Zawody będą prowadzone na terenie toru łyżwiarskiego „Stegny” (ul. Inspektowa 1) w kategorii indywidualnej i drużynowej. Łączny dystans do pokonania wynosi 16 km. Trwają zapisy!

Zawody składają się z trzech konkurencji – biegu terenowego, jazdy na łyżwach i wyścigu kolarskiego. W ubiegłym roku na starcie stanęła rekordowa liczba uczestników – 53 drużyny i 226 zawodników. Zwycięzcą 30. Warszawskiego Triathlonu Zimowego w kategorii drużynowej był MKK Team Płońsk, indywidualnie triumfował Piotr Małek.

Rywalizacja rozpocznie się od biegu terenowego (2 okrążenia, 4 km), potem wyścig łyżwiarski (5 okrążeń toru, 2 km) i jazda na rowerze (5 okrążeń, 10 km). Zawodnicy będą mieli do pokonania łącznie 16 km. Rywalizację indywidualną (start o godz. 12.30) poprzedzą o godz. 10.30 zawody drużynowe. Zespoły mogą być złożone z dwóch lub trzech osób.

Dla każdego z uczestników przewidziane są ciepłe napoje, gorący posiłek i pamiątkowy medal.

Zapisy
Zgłoszenia do 31. Warszawskiego Triathlonu Zimowego przyjmowane są drogą elektroniczną do 31 stycznia. Osobiste zapisy będą prowadzone w dniu zawodów (sobota, 1 lutego) – w godz. 8.00-10.00 w przypadku zgłoszeń do konkurencji drużynowej; w godz. 9.00-12.00 w przypadku zapisów indywidualnych.  

Organizator zastrzega sobie prawo do zamknięcia listy startowej w momencie wyczerpania limitu miejsc – 90 drużyn oraz 400 zawodników przy starcie indywidualnym.  

Program 31. Warszawskiego Triathlonu Zimowego:
– w godz. 8.00-10.00 – zgłoszenia do wyścigu drużynowego
– w godz. 9.00-12.00 – zgłoszenia do wyścigu indywidualnego
– o godz. 10.30 – start wyścigu drużynowego
– o godz. 12.30 – start wyścigu indywidualnego
– o godz. 14.30 – dekoracja zawodników

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia, w tym zapisów, znajdują się tutaj. Zachęcamy również do odwiedzenia fanpage’a zawodów.

źródło: UM Warszawa

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.