Zapakuj prezent w Złotych Tarasach

Zapakuj prezent w Złotych Tarasach

W dniach 3-23 grudnia 2016 roku będzie można skorzystać z usług darmowego pakowania prezentów oferowanych na specjalnym stoisku w Złotych Tarasach.

Mikołajki oraz święta Bożego Narodzenia to czas, gdy wielu z nas wręcza prezenty i je otrzymuje. W wielu przypadkach wielkość upominku nie ma znaczenia, ponieważ ważniejsza jest pamięć i sam gest, dlatego istotne jest aby pięknie zapakować prezent.

Pakowanie prezentów to nie lada sztuka, która wymaga kreatywności, artystycznego podejścia i wyjątkowo sprawnych rąk, dlatego nie każdy z nas ma do tego dar. Jeżeli chcecie, by wasz podarek był pięknie zapakowany, zgodnie z trendami czy gustem osoby obdarowywanej, możecie skorzystać z pomocy ekspertów na stanowisku w Złotych Tarasach. Prezent w pudełku z finezyjną wstążką, kolorowy papier, a może coś bardziej minimalistycznego lub w stylu eko? 

Z darmowej pomocy na stanowisku pakowania mogą skorzystać wszyscy klienci, którzy zrobią w Złotych Tarasach zakupy za minimum 200 zł i okażą paragon.

Stanowisko do pakowania prezentów można znaleźć w pobliżu wejścia do centrum handlowego od strony ulicy Złotej. Punkt działa w dniach 3 – 23 grudnia w godzinach 12:00 – 19:00.

Regulamin pakowanie prezentów – klik


Złote Tarasy to wielofunkcyjny kompleks, który powstał w samym sercu Warszawy. Obiekt mieści się między ulicami: Złotą i Emilii Plater oraz Dworcem Centralnym i Al. Jana Pawła II. Jego symbolem jest pofalowany szklany dach o powierzchni 1 hektara. Nazwa Złote Tarasy nawiązuje do ulicy Złotej i do architektury budynku. Kaskadowo rozmieszczone tarasy obejmują dwa place miejskie – wewnętrzny z fontanną oraz zewnętrzny, otoczony restauracjami. Na pięciu poziomach centrum klienci znajdą ponad 200 marek handlowych, kilkadziesiąt restauracji i kawiarni, kluby muzyczne, kino oraz szereg punktów usługowych.

źródło: materiały prasowe

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.