Zamknięcie sezonu w Lunaparku

Zamknięcie sezonu w Lunaparku

Niektórzy mówią, że dobre rzeczy szybko się kończą, ale dla nas ważne jest JAK się kończą. Ten sezon był prawdziwą petardą, która wystrzelała w kosmos w każdy weekend, a więc jego zakończenie nie może być inne. Szykujemy petardę. Jednym słowem – koniec sezonu będziemy świętować jakby jutra miało nie być!

Dajemy słowo – możecie spodziewać się niespodziewanego. Do Waszej dyspozycji przez cały ten czas pozostanie klasycznie MINI Market, który będzie ostatnią wieczerzą wszystkich warszawskich foodies, strefa gier i mini golf, w której uprawiać będziecie mogli rozgrywki na śmierć i życie, a może nawet na piwo lub shota. Skoro jutra ma nie być to warto przeżyć koniec lata w Hockach – włoskie la dolce vita i najlepsza muzyczna selekcja to coś, czego Wam po prostu nie odpuścimy. To jednak nie koniec zabawy, a nawet możemy zaryzykować stwierdzenie, że dopiero początek.

3-5 września 2021
Miejsce: Lunapark

Wstęp:
Do 20:00 free
20:00-23:00 za 10 zł
Po 23:00 za 20 zł
(Możliwość zakupu tylko na miejscu)


W związku z obecną sytuacją przypominamy o zachowaniu bezpiecznego dystansu w kolejkach, noszeniu maseczek oraz zachęcamy do płatności kartą
Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.