Zalety rozwiązania PayTel LightPOS

Zalety rozwiązania PayTel LightPOS

W dzisiejszych czasach coraz częściej i chętniej korzystamy z płatności bezgotówkowych. Przyczyniła się do tego zarówno pandemia koronawirusa, jak i fakt, że jest to po prostu wygodne. Nic więc dziwnego, że terminale pojawiają się nie tylko w sklepach, ale również w innych miejscach takich jak lokale gastronomiczne czy usługowe. Co więcej, nie zawsze mają one formę tradycyjnych, dobrze znanych nam urządzeń. Wynika to z faktu, że w obecnych czasach terminalem płatniczym może być nawet nasz telefon. Jakie zalety ma takie rozwiązanie? Przekonajmy się.

PayTel LightPOS to nowoczesne rozwiązanie a dokładnie system, dzięki któremu telefon komórkowy z systemem Android oraz technologią NFC może służyć za terminal płatniczy a więc przyjmować płatności kartą bezdotykową, aplikacją płatniczą czy też np. smartwatchem. Więcej o tej technologii i jej możliwościach dowiesz się odwiedzając stronę internetową https://www.paytel.pl/nasza-oferta/softpos/.

Brak konieczności zakupu specjalistycznych urządzeń

Jedną z podstawowych zalet terminalu płatniczego w tablecie lub telefonie komórkowym jest z całą pewnością spora oszczędność pieniędzy. W tym przypadku nie musimy bowiem decydować się na zakup tradycyjnych urządzeń do przyjmowania płatności lecz możemy skorzystać z urządzenia, które w dzisiejszych czasach ma praktycznie każdy z nas.

Bezpieczeństwo transakcji

Mówiąc o PayTel LightPOS nie sposób nie wspomnieć, że dokonywanie oraz odbieranie transakcji za pomocą telefonu jest tak samo bezpieczne jak za pomocą tradycyjnych terminali płatniczych. Dane przesyłane przez technologię NFC są szyfrowane i bezpieczne. Klient może również otrzymać powiadomienie SMS z potwierdzeniem transakcji ma więc pełną kontrolę nad swoimi finansami. Sama aplikacja jest zaś bardzo prosta i intuicyjna w obsłudze a jej instalacja przebiega szybko i sprawnie. Słowem, system ten jest w stanie spełnić oczekiwania zarówno klientów, jak i przedsiębiorców.

Mobilność bez przeszkód

Niewątpliwym atutem terminali płatniczych w telefonie jest fakt, że możemy korzystać z nich w każdych warunkach – wystarczy nam jedynie dostęp do internetu mobilnego. Sprawia to, że PayTel LightPOS jest więc wprost idealnym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie na stałe zamontowany terminal nie zda rezultatu. Mowa tu między innymi o lokalach gastronomicznych czy usługowych, choć nie tylko. Terminal w telefonie doskonale sprawdzi się również np. na straganach czy w przypadku firm, które świadczą swoje usługi mobilnie.

 

Podsumowując, PayTel LightPOS to nowoczesna alternatywa dla tradycyjnych terminali płatniczych, która będzie doskonała opcją dla przedsiębiorców mobilnych czy tych, którzy dopiero rozwijają swój biznes. Jeśli chcesz z niej skorzystać lub dowiedzieć się więcej, koniecznie odwiedź stronę internetową https://www.paytel.pl/nasza-oferta/terminale-platnicze/. Znajdziesz tam szeroki wybór rozwiązań, z których z łatwością wybierzesz idealnie dopasowane do swoich potrzeb oraz specyfiki branży, w której działasz.

/artykuł sponsorowany/

Reklama