Zabytkowy Tramwaj Warszawa: LINIA E i IZBA TRADYCJI w ten weekend

Zabytkowy Tramwaj Warszawa: LINIA E i IZBA TRADYCJI.

W sobotę, 30 marca 2019 roku, od 10:00 do 16:00 zapraszamy do nowo otwartej izbie tradycji. Całe 153 lata naszej historii w jednym miejscu. Kasowniki, dokumenty, modele, mnóstwo wyposażenia z tramwajów, ogromna liczba zdjęć i innych pamiątek. Jest nawet kolekcja zabawek tramwajowych. To wszystko w jednym miejscu.A jeśli nie zdążysz w sobotę, to czekamy na Ciebie w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca od 10:00 – 18:00. Przyjdź, wszystko Ci opowiemy i wszystko Ci pokażemy.

Tramwaje Warszawskie już od 111 lat po stolicy napędzane prądem. W najbliższy weekend, 30-31 marca będzie mozesz się przejechać zabytkowymi tramwajami.

W sobotę i niedzielę od 11:00 do 19:00 będzie kursowała linia E. Czekają na Ciebie zabytkowe wagony różnych typów z lat 50. 60. i 70.

Trasa:
PLAC NARUTOWICZA – Filtrowa – Nowowiejska – pl. Konstytucji – Marszałkowska – pl. Bankowy – gen. W. Andersa – A. Mickiewicza – MARYMONT POTOK.

W niedzielę przed południem tramwaje linii E pojadą objazdem:

PL. NARUTOWICZA – … – gen. W. Andersa – Stawki – al. Jana Pawła II – ks. J. Popiełuszki – J. Słowackiego – METRO MARYMONT.

W wagonach na linii E honorowane będą wszystkie rodzaje biletów ZTM.

źródło: ZTM

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.