Ż ART w Havanie – Stoisko ze sztuką

Ż ART w Havanie – Stoisko ze sztuką.

W niedzielę 15 grudnia, w Havanie będzie można kupić rysunki, szablony, grafiki, obiekty, kolaże, fotokolaże. Oprawione i nieoprawione – te drugie w przystępniejszych cenach. W każdym razie wybór technik, tematów i stylizacji będzie szeroki. Zapraszamy, zwłaszcza, że przy okazji kupowania prac, można będzie porozmawiać z artystami.

Artyści, grupa Ż ART: Agata Borowa, Aleksandra Cieślak, Marcin Chomicki, Maurycy Gomulicki, Konrad Jasiński, Bartek Kiełbowicz, Natalia Kulka, Kwiaciarnia Grafiki, Michał Lehr-Kowalski, Marta Podogrocka, Sarna, Ewa Stiasny, Helena Stiasny, Anna Orłowska, Monika Waraxa, Andrzej Wieteszka, Justyna Wencel, Marcin Władyka, Marek Zawadka

Przystępne ceny, płatność tylko gotówką.
Plusy: po pierwsze kupisz coś oryginalnego i niepowtarzalnego, po drugie, jest szansa, że praca będzie warta kilkadziesiąt razy tyle za jakiś czas.
A minusów właściwie nie ma, oprócz tego, że stoisko z naszymi pracami będzie działać tylko w niedzielę 15 grudnia. Będziemy czekać na potencjalnych kupców, znajomych, kolekcjonerów i poszukiwaczy oryginalnych i niepowtarzalnych prezentów świątecznych od 10 do 18.

Drobne artefakty i dostojne obiekty sztuki będą czekać na was w niedzielę, 15 grudnia w żoliborskiej Havanie.

Wybrane prace można będzie oglądać i podziwiać już od 9 grudnia w Cafe Bar Havana.

15 grudnia 2019, godz. 10:00-18:00

Cafe Bar Havana, ul. Słowackiego 16/18

FB-klik

Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.