XVI Rodzinny Piknik Integracyjny i koncert w hołdzie Zbigniewowi Wodeckiemu

XVI Rodzinny Piknik Integracyjny i koncert w hołdzie Zbigniewowi Wodeckiemu.

Reklama
Reklama

W niedzielę, 16 września 2018 roku, od godz. 11.00 Ochota zaprasza do Parku Szczęśliwickiego na XVI Rodzinny Piknik Integracyjny. Po południu, o godz. 17.30 pod Górką Szczęśliwicką usłyszymy niezapomniane piosenki Zbigniewa Wodeckiego na koncercie w hołdzie temu wielkiemu artyście.

Po raz szesnasty już spotykamy się nad jeziorem w Parku Szczęśliwickim na pikniku integracyjnym, który łączy zabawę i atrakcje typowe dla rodzinnych imprez plenerowych z prezentacją organizacji, które na co dzień robią wiele dobrego. Po raz dziesiąty odbędą się również targi, na których będzie okazja do poznania bliżej oferty organizacji pozarządowych działających na Ochocie. Przez cały dzień na małej scenie zaplanowano program artystyczny. Na pikniku nie zabraknie baniek mydlanych, pokazów zabytkowych aut, czy sprzętu strażaków i policjantów, będzie również sensoryczny plac zabaw i ścianka wspinaczkowa. Samorząd Województwa Mazowieckiego, który także będzie obecny na ochockim pikniku, zaprasza do miasteczka zdrowia.

Piknik zakończymy koncertem pod Górką Szczęśliwcką, na którym wystąpią Łukasz Zagrobelny, Natalia Świerczyńska i Paweł Okła z zespołem muzycznym, z utworami z repertuaru Zbigniewa Wodeckiego.

Reklama
Reklama

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.